همایش بین المللی فلسطین محور مقاومت؛دستاوردها وچشم انداز برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - معاون بین الملل بعثه مقام معظم رهبری اعلام کرد: بعثه رهبری با مشارکت نهادهای فعال بین المللی همایش بین المللی «نبرد شمشیر قدس، فلسطین و محور مقاومت؛ دستاوردها و چشم انداز» را برگزار می کند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حج، معاونت بین الملل بعثه مقام معظم رهبری با همکاری تعدادی از نهادهای فرهنگی و بین المللی، بمناسبت پیروزی مقاومت فلسطین بر رژیم صهیونیستی در جنگ ۱۲ روزه غزه، همایشی تحت عنوان «نبرد شمشیر قدس، فلسطین و محور مقاومت؛ دستاوردها و چشم انداز» برگزار می کند.

حجت الاسلام والمسلمین علی خیاط معاون بین الملل بعثه مقام معظم رهبری در این باره افزود: این همایش با هدف بررسی ابعاد پیروزی مجاهدان فلسطینی در جنگ ۱۲ روزه و تشریح دستاوردهای آن برگزار می شود. 

به گفته وی، این رویداد با حضور نخبگان و شخصیت های جهان اسلام از کشورهای ایران، فلسطین، مصر، عراق، لبنان، سوریه، عمان، افغانستان، پاکستان، مالزی، بحرین در روز پنجشنبه آینده(سوم تیرماه- مصادف با سیزدهم ذی القعده) در دو نوبت صبح و بعد از ظهر، از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت حضوری همراه با پخش مجازی و نوبت عصر از ساعت ۱۷ به صورت مجازی برگزار می شود.

همایش بین المللی فلسطین محور مقاومت؛دستاوردها وچشم انداز برگزار می‌شود

معاون بین الملل بعثه گفت: علاوه بر معاونت بین الملل بعثه مقام معظم رهبری، مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه، معاونت بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، مجمع جهانی اهل بیت (ع) و جامعه المصطفی العالمیه در برگزاری این همایش بین المللی مشارکت دارند.  

وی افزود: این رویداد بین المللی که به زبان عربی اجرا می شود از طریق فضای مجازی به آدرس های زیر در دسترس علاقه مندان داخلی و بین المللی خواهد بود:

https://bit.ly/2I67NfX 
 https://www.aparat.com/hajj_conferences_ar/live 
 http://abarat.tv/

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha