سرمربی گل ریحان البرز: آماده دیدار مقابل هوادار هستیم

کرج - ایرنا - سرمربی گل ریحان البرز در خصوص دیدار فردا دوشنبه مقابل تیم هوادار تهران گفت: بازی مهمی در پیش داریم و همه بازیکنان همدل شدند که ضمن احترام به تیم هوادار یک بازی خوب همراه با کسب امتیاز را به نمایش بگذارند.

محمود شافعی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: از لحاظ روحی تیم ما بسیار خوب و امروز نیز کمک مالی دریافت کردند و با یک آمادگی اردوی خود را در هتل المپیک برگزار خواهیم کرد.

وی  به حواشی اخیر اشاره کرد و گفت:  یکسری افراد قصد ضربه زدن به تیم گل ریحان را داشتند که با حمایت و نظارت اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال البرز تیرشان به سنگ خورد که کمال تشکر را از مسوولان ورزش البرز دارم.

شافعی ادامه داد:بازیکنان اتحاد دارند که فوتبال با شرافتی را به نمایش بگذارند تا آقایانی که قصد شیطنت و ضربه زدن به تیم را داشتند به اهدافشان نرسند.

طی روزهای گذشته مطلبی در کانال اینستاگرامی باشگاه فرهنگی و ورزشی گل ریحان البرز مبنی بر تغییر سرمربی این تیم درج شده بود که شافعی در این رابطه گفت: با اختیار  تام و با تمام وجود به فعالیت خود ادامه خواهم داد تا آقایان به اهداف شوم خود نرسند.

گل ریحان البرز که به عنوان نماینده استان در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور حضور داشت هم اکنون در مکان هجدهم جدول این لیگ و سقوط آن به لیگ دسته ۲ قطیعی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha