حسن‌زاده: برای موفقیت نیاز به تدارکات ویژه و حمایت مداوم داریم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتسال، گفت: هدف اصلی ما حضور قدرتمند در جام‌جهانی لیتوانی است و در این راه تمام تلاش‌مان را انجام خواهیم داد البته از طرفی نیاز به حمایت همه جانبه و مداوم داریم.

به گزارش ایرنا، علی‌اصغر حسن‌زاده در حاشیه تمرین امروز یکشنبه تیم ملی فوتسال، گفت: حضور رئیس فدراسیون و مسوولان در کنار بازیکنان باعث خوشحالی است. از آغاز فعالیت فدراسیون جدید در این سه ماه که گذشت این حمایت را از نزدیک مشاهده کردیم. امیدوارم در این چند ماه باقی مانده حمایت ها ادامه دار باشد. بی شک برای موفقیت نیاز به تدارکات ویژه و حمایت مداوم داریم.

وی اضافه کرد: همانطور که مهرداد سراجی، رئیس کمیته فوتسال به ما گفت نگاه مان فقط به داخل زمین است و نگاه خارج از زمین را برعهده مسئولین فدراسیون گذاشتیم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما حضور در جام جهانی لیتوانی است و در این راه تمام تلاش مان را انجام خواهیم داد. واقعیت امر این است که انتظارات از تیم ملی فوتسال بالاست. در این مدت باید تمرکزمان را بیشتر کنیم. امیداورم به لطف خدا و دعای خیر مردم بتوانیم در لیتوانی سکو کسب کنیم.

رقابت‌های جام جهانی فوتسال در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ برگزار شود اما شیوع کرونا در جهان باعث شد تا این بازی‌ها نیز مانند بسیاری از رقابت‌های دیگر جهان به تعویق بیافتد. با این حساب و طبق تقویم فیفا، اولین دیدار تیم‌ملی در جام جهانی فوتسال روز ۲۳ شهریور مقابل صربستان است. تیم ایران در دیدار دوم خود نیز باید در روز ۲۶ شهریور به مصاف آمریکا برود و سومین دیدار تیم فوتسال کشورمان هم روز ۲۹ شهریور مقابل آرژانتین برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha