عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اهمیت تیم ملی فوتسال کمتر از تیم ملی فوتبال برای ما نیست و در این مسیر از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

 به گزارش ایرنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، «شهاب الدین عزیزی خادم» در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی فوتسال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما هستم. بخاطر حضور تیم ملی فوتبال در مسابقات مرحله دوم انتخابی جام جهانی قطر نتوانستم در کنار شما باشم. اما مهرداد سراجی، عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته فوتبال به همراه کادر فنی تمام مسائل را با جدیت پیگیری می کنند.

رئیس فدراسیون در ادامه بیان کرد: با توجه به برگزاری بازیهای مقدماتی جام جهانی از بحث فوتسال غافل نشدیم، حضور سراجی در کنار شما عزیزان دال بر این مدعاست و با پیگیری مستمر او خیالمان از این بابت راحت است. امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی مسنجم، حضوری موفق و پرقدرت در مسابقات جام جهانی داشته باشیم.

عزیزی خادم با اشاره به حضور تیم ملی در ژاپن گفت: با برنامه‌هایی که در کمیته فوتسال در نظر گرفته شده، تیم ملی با بالاترین سطح آمادگی عازم مسابقات جام جهانی خواهد شد. فدراسیون فوتبال در حال پیگیری و برنامه ریزی جهت حضور تیم ملی فوتسال در ژاپن است. خودم نیز در ژاپن کنار شما هستم. مطمئنم تیم ملی فوتسال با راهبردی که فدراسیون فوتبال دارد برنامه ریزی دقیقی در این راه انجام خواهد داد. اهمیت تیم ملی فوتسال کمتر از تیم ملی فوتبال برای ما نیست و در این مسیر از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: تیم ملی فوتسال ایران در رنکینگ جهانی در بالاترین سطح قرار دارد. به حول قوه الهی کاری که ما باید در خصوص پشتیبانی انجام خواهیم دهیم. امیدوارم این اردوها مثمرثمر باشد. تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام جهانی برای کسب مقام می رود. امیدوارم یک بار دیگر قدرت تیم ملی فوتسال ایران به رخ جهانیان بکشیم.

عزیزی خادم با اشاره به حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتسال گفت: فدراسیون فعلی حمایت همه جانبه از فوتسال را در دستور کار دارد و در این راه برنامه ریزی دقیقی انجام دادیم. همچنین در هیات رئیسه فدراسیون تشکیل تیم ملی «ب» فوتسال را مصوب کردیم و این تیم می تواند پشتوانه تیم ملی فوتسال ما در آینده باشد. ما همین کار را هم در تیم ملی جوانان بانوان انجام دادیم. باید از تمام ظرفیت بازیکنان استفاده کنیم. فدراسیون فوتبال تمام قد در کنار تیم ملی فوتسال است. از نظر پاداش و امکانات حتما برنامه ریزی خواهیم کرد هر جا که نیاز باشد، کمی و کاستی وجود داشته باشد، حتما به آن می پردازیم.

رئیس فدراسیون اضافه کرد: لیگ برتر فوتسال ایران به صورت حرفه ای برگزار می شود. امیدوارم همانطور که در در تیم ملی فوتبال لژیونر زیادی داریم در فوتسال هم این اتفاق بیافتد. در تیم فوتبال بزرگسالان نکته ای که باعث خوشحالی ما بود، این است که به نسبت ادوار گذشته، نگاه تمام بچه های تیم ملی ملی حرفه ای است. باید این فضا را هم در فوتسال جا بیاندازیم، چرا که این نکته برای ما خیلی مهم است. حیف است که فوتسال ما به عنوان یکی از بهترین تیم های دنیال نتواند لژیونرهای بیشتری داشته باشد.  آرزوی بهترین ها را برای تک تک شما دارم.  انشاءالله در مسابقات جام جهانی لیتوانی تیم ملی فوتسال ایران را  بالای سکو بیینم.

عزیزی خادم با اشاره به کمپ تیم های ملی در استان کرمان گفت: تفاهم نامه ای بین فدراسیون فوتبال و این استان منعقد شده است که تمام تیم های ملی از جمله فوتبال، فوتسال آقایان و بانوان از امکانات آنجا به نحو احسن استفاده کنند.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: در این سه ماهه‌ای که تا آغاز مسابقات جام جهانی لیتوانی داریم حضور مسئولین فدراسیون و حمایت ها مطمئنا قوی‌تر و پررنگ‌تر می شود. تیم ملی فوتسال برای ما خیلی مهم است و قطعا به اعتبار فدراسیون فوتبال اضافه می کند. این نکته بسیار مهمی است و فدراسیون به این موضوع به درستی اشراف دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha