مورینیو: هازارد یک بازیکن شگفت‌انگیز با تمرینات افتضاح است

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم فوتبال چلسی گفت: «ادن هازارد» یک بازیکن با توانایی‌های شگفت‌انگیزی است، اما او به خوبی تمرین نمی‌کند.

به گزارش ایرنا به نقل از سایت گل، «ادن هازارد» در تیم فوتبال چلسی زیر نظر «ژوزه مورینیو» سرمربی اسبق آبی‌های لندن کار می‌کرد و از این رو آقای خاص فوتبال در مورد دوران حضور این بازیکن اظهار داشت: واقعیت چیزی است که شما از او می‌بینید؛ یک بازیکن شگفت‌انگیز با تمرینات افتضاح. 

وی ادامه داد: هازارد می‌تواند با یک نگرش درست و آموزش عالی بهترین عملکرد را داشته باشد. او یک پسر شگفت‌انگیز است. هازارد یک مرد خانواده باور نکردنی است. به نظر می‌رسد که هازارد به این نسل از بازیکنان تعلق ندارد. او بسیار ساکت است و به طور کامل به خانواده، بچه‌ها، والدین و زندگی بسیار آرام اهمیت می‌دهد.   

مورینیو افزود: اما او در تمرین زیاد کار نمی‌کند. وقتی وارد زمین مسابقه می‌شود، شما بازتاب تمرینات او در طول هفته را نمی‌بینید بلکه تنها بازتاب استعداد او را خواهید دید. وقتی هازارد به مادرید رفت، فکر می‌کردم که به بزرگترین باشگاه جهان رفته و همیشه در اوج خواهد بود و توپ طلا را بدست خواهد آورد. 

آقای خاص فوتبال گفت: سرعت و آمادگی جسمانی هازارد در صورتی که به درستی تمرین کند، بهتر می‌شود. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما اگر مربی او افتضاح نباشد. 

هازارد در سال ۲۰۱۹ با مبلغ یکصد میلیون یورو به رئال رفت اما آغاز کار او با این تیم با مصدومیت‌های زیادی همراه شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha