میزان مشارکت مردم بروجرد در انتخابات ۳۷ درصد بود

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: میزان مشارکت مردم این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ۳۷ درصد بود.

" احمد گودرزیان" روز یکشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: جمعیت واجد شرایط اخذ رای این شهرستان ۲۸۷ هزار نفر بوده که از این تعداد ۳۷ درصد در انتخابات مشارکت داشتند.

وی افزود: کل آرای ماخوذه ۱۰۶ هزار و ۶۵ رای بود که سید ابراهیم رییس ۶۸ هزارو ۳۵۲ رای، محسن رضایی ۱۳هزار و ۴۲۲ رای، عبدالناصر همتی پنج هزارو ۷۷۷رای و سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی سه هزارو ۲۸۶ رای را کسب کردند.

فرماندار بروجرد در خصوص آرای شورای شهر بیان کرد: اسامی منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر بروجرد به شرح زیر است محمد پاپی نژاد با هشت هزار و ۵۱۴ رای، اشرف کاظمیان با ۶ هزار و ۳۴۹ رای، محسن تنه‌کار ۶ هزار و ۹ رای، احسان دالوند پنج هزار و ۸۲ رای، اشرف چگنی پنج هزار و ۴۳رای، میثم گودرزی پنج هزار و هشت رای، احمدرضا محمدی چهار هزار و ۳۶۳رای، امیر شاهوردی سه هزار و ۹۱۳رای و غلامعباس یاراحمدی با سه هزار و ۷۲۰ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بروجرد اننتخاب شدند.
وی بیان کرد: منتخبان علی‌البدل نیز عبارتند از ولی سبزیان مولایی با سه هزار و ۵۷۱ رای، ناصر مرادی سه هزار ۵۵۵ رای، افشین مقدسی سه هزار و ۵۲۱ رای، وحید گودرزی با سه هزار ۵۰۶ رای، رضا پیرهادی با سه هزار ۲۲۲ رای، و مهدی صدریان با ۲ هزار و ۹۰۸ رای مشخص شدند.

ششمین دوره شورای اسلامی شهر همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه در کشور برگزار شد.

اعضای شورای شهر بر وجرد ۹  نفر هستند و شش نفر هم به عنوان اعضای علی‌البدل در شهر بروجرد هستند.

در انتخابات امسال ۲۶۲ شعبه اخذ رای آرای مردم بروجرد را جمع‌آوری کردند و پنج هزار و ۵۰۰ نفر کار برگزاری این انتخابات را بر عهده داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha