منتخبین شورای پنج شهر آمل مشخص شدند

ساری-ایرنا- منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای رینه، گزنک، دابودشت،امامزاده عبدالله و بابکان در شهرستان آمل پس از پایان شمارش آرای ماخوذه و تجمیع آنها مشخص شدند.

فرماندار آمل روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پس از شمارش نهایی آرای ماخوذه در رینه، جواد مرادی با۵۳۴ رای، حسین آقایی نژاد با ۴۷۶ رای، حسین قای زاده با ۴۲۳ رای، حسن سالاری با ۴۰۵ رای و ماشاالله صادقی راد با ۳۳۳ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی این شهر معرفی شدند.

وی افزود:ابوالفتح سالاری با ۳۰۰ رای، سید حسن موسوی با ۲۸۱ رای و رضا مجلسی با ۲۶۸ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی  رینه معرفی شدند.

علیرضا شریعت گفت: در شهر گزنک نیز میثم آخانی با ۲۹۷ رای، نصرت اله قربانی با ۲۱۱ رای، مهدی حسین زاده شانه چی با ۱۹۷ رای، و حسین اسحقی با ۱۹۰رای و اسماعیل حسین زاده با ۱۵۱ رای به عنوان عضو اصلی و مهدی عابدینی با ۱۲۳ رای،مجید حسین زاده ۱۰۰ رای و حسین ذبیحی با ۷۲ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در شهر دابودشت نیز غلامحسن رافتی جلودار با ۳۶۲رای،حسین دهقان با ۳۴۵رای،محمد دهقان با ۲۹۷ رای،داوود هاشم نیا گتابی با ۲۳۶ رای و یدالله گل پیر با ۲۰۶ رای به عنوان عضو اصلی و علی ابراهیمی با ۱۹۵ رای و میثم خرسندی با ۶۱ رای به عنوان اعضای علی البدل بیشترین آرا را کسب کردند.

فرماندار آمل گفت: در شهر امام زاده عبدالله نیز محمد خاکپور با ۹۷۶ رای، محمدرضا داداش پور با ۸۸۶ رای، مهدی اسکو با ۸۶۲رای، نصرالله فضلی با ۶۹۳ رای و عباسقلی اسکویی با ۶۶۴رای به عنوان اعضای اصلی و بهرام رضوانی نیا با ۶۵۰رای، سیف الله اکبری با ۶۱۹رای و مرضیه شالیکار با ۵۲۵ رای به عنوان اعضای علی البدل مشخص شدند.

وی افزود: در شهر بابکان نیز امید نیکزاد با ۹۷۱رای، نادر عمرانی با ۸۳۷ رای،علی اکبرجعفرنژاد اندواری ۷۷۲ رای،سبحان افشارفربا ۷۲۳ رای و الهام هارونکلایی با ۶۶۰رایبه عنوان اعضای اصلی و مهدی حسینی با ۶۵۳ رای،حسین اسحاقی با ۵۱۵ رای و مرضیه نعمتی با ۵۱۲ رای به عنوان سه عضو علی البدل انتخاب شدند.

از ۴۲۰ هزار نفر جمعیت  شهرستان آمل،  ۲۹۸  هزار و ۱۸۹ نفر واجد شرایط  رای دهی بودند  که مشارکت ۵۱ درصدی را در انتخابات روز جمعه رقم زدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha