برنامه‌های متنوعی برای مهارت آموزی کارکنان وظیفه داریم

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: برنامه‌های متنوعی برای مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در دستور کار داریم تا پس از پایان دوران بتوانند مهارتی برای ورود به بازار کار داشته باشند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی هوایی ارتش، جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش، فرماندهان و مسئولین نهاجا در جمع کارکنان وظیفه آموزش فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی و به صورت وبینار پایگاه‌های هوایی شهید بابایی اصفهان و شهید دوران شیراز برگزار شد.

در این جلسه سرتیپ هادیان با اشاره به اهمیت خدمت مقدس سربازی اظهار کرد: امروز دشمن ناامید از جنگ سخت، تمامی تمرکز خود را بر روی جنگ نرم به ویژه در حوزه جوانان گذاشته است و امروز یکی از مهمترین طرح‌های بصیرت نهاجا، طرح بصیرت ویژه کارکنان وظیفه است.

وی در رابطه با اهمیت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه افزود: هدف ما در نیروی هوایی استفاده از تخصص، دانش و مهارت همه کارکنان وظیفه است و برنامه‌های متنوعی برای مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در دستور کار داریم تا پس از پایان دوران بتوانند مهارتی برای ورود به بازار کار داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات و به ویژه حضور کارکنان وظیفه ادامه داد: در انتخاباتی که گذشت با وجود تمامی هجمه‌ها و فضاسازی دشمنان قسم خورده انقلاب و همچنین ایجاد فضای یاس و ناامیدی، حضور پرشور مردم و به ویژه کارکنان وظیفه، مشت محکمی بر دهان دشمنان بود و آنها را بار دیگر ناامید کرد.

هادیان خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش علاوه بر وظیفه ذاتی خود در صیانت از مرزهای هوایی، آبی و زمینی و حفظ تمامیت ارضی در کشور، در بسیاری از عرصه‌ها مانند خدمت‌رسانی به مردم بویژه در حوزه بحران‌ها و بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله و همچنین مقابله با بیماری کرونا اقدامات ارزشمندی انجام داده است و می‌توان گفت نهاجا در تمامی عرصه‌ها عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته است و همواره در کنار مردم بوده است.

در انتهای این جلسه سرتیپ مهدی هادیان به سوالات کارکنان وظیفه پاسخ داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha