جشن حامیان رییس‌جمهوری منتخب در لارستان برگزار شد

لارستان- ایرنا- جمعی از شهروندان و جوانان شهر لار مرکز شهرستان لارستان فارس با اعلام پیروزی نامزد مورد نظرشان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری به صورت خودجوش به جشن و شادمانی پرداختند.

به گزارش ایرنا، جوانان و طرفداران رییس جمهوری منتخب شامگاه شنبه و ساعاتی از بامداد یکشنبه با سربندها و شال بندهای با پرچم جمهوری اسلامی ابتدا  مقابل ستاد مرکزی در میدان شهر لار به جشن و سرور پرداختند سپس با کاروان خودرویی خیابان های شهر را شادی کنان دور زدند.
طرفداران حجت الاسلام و المسلمین رییسی همچنین در این جشن خودجوش با شال بندها و پارچه نوشته هایی در حمایت از جریان مردمی و شعارهای این منتخب ملت در سیزدهمین دوره ریاست جمهوری شادمانی و خوشحالی خود را نسبت به پیروزی نامزد مورد نظرشان ابراز داشتند.
هواداران مشتاق رییسی همچنین با بوق های ممتد خودرویی و روشن کردن چراغ‌های خودروها شادی خود را تا پاسی از شب ادامه دادند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، روز جمعه ۲۸ خرداد در ایران برگزار شد. بر اساس نتایج نهایی انتخابات،  از کل واجدین شرایط ۵۹ میلیون  و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر ، ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و چهار نفر در انتخابات مشارکت داشتند که این مشارکت ۴۸.۸ درصد است. بنا بر اعلام وزارت کشور، سید ابراهیم رییسی با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای حائز مقام نخست، محسن رضایی میرقائد با سه میلیون ۴۱۲ هزار و ۷۱۲ رای و عبدالناصر همتی با ۲ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۲۰۱ نفر در رتبه بعدی قرار گرفتند.سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی با ۹۹۹ هزار و ۷۱۸ نفر در رتبه چهارم قرار گرفت و بقیه آرا به عنوان آرا باطله ماخوذه سه میلیون ۷۲۶ هزار و ۸۷۰ رای است.
میزان حضور مردم لارستان در انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد حدود ۵۲ درصد اعلام شد.
شهرستان لارستان به مرکزیت شهر لار در فاصله حدود ۳۸۰ کیلومتری شیراز واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha