منتخبین شورای چهار شهر تنکابن مشخص شدند

نوشهر – ایرنا - منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای تنکابن ، شیرود ، خرم آباد و نشتارود پس از پایان شمارش آرای ماخوذه و تجمیع آنها مشخص شدند.

فرماندار تنکابن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که در حوزه شهر تنکابن عبدالناصر حیدری با سه هزار و ۷۹ رای ، مظاهر خسته بند با ۲ هزار و ۴۷۰ رای ، مهدی اکبرثانی با ۲ هزار و ۴۳۸ رای ، مهدی رستمی زرج آباد با ۲ هزار و ۳۷۲ رای ، کامبیز شاهنظری با ۲۲۵۴ رای ، منوچهر الماسی با یکهزار و ۸۸۶ رای و مرتضی فرجی با یکهزار و ۷۶۴ رای ۶ نامزدی هستند که بیشترین آرای ششمین دوره شورای اسلامی شهر تنکابن را کسب کردند.

وی افزود : مرتضی فرجی و غلامرضا مشایخی هر یک با کسب یکهزار و ۷۶۴ رای به طور مشرک در جایگاه هفتم قرار قرار گرفتند که با توجه اعضای هفت نفره شورای اسلامی شهر تنکابن ، یکی از این افراد بر اساس قانون انتخاب و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

او ادامه داد : سیده سمیه سلیمی نیز با اخذ یک هزار و ۶۸۲ رای منتخب دوم علی البدل این شهر انتخاب شد.

حسینی جو خاطر نشان کرد : در حوزه خرم آباد هم ایرج عزیزی با یکهزار و ۷۰ رای ، میر عمادالدین جنابی با یکهزار و ۴۹ رای ، محمد صادق صفرپور با ۹۲۹ رای ، امیر ارسلان امامقلی با ۷۴۲ رای و سهراب مقصودی با ۶۴۱ رای و کسب بیشترین آرا به عنوان منتخبین این حوزه انتخاب شدند.

وی ادامه داد : حسن آبائی با ۶۳۱ رای و سجاد اژدر با ۴۷۶ رای منتخبین علی البدل شورای اسلامی شهر خرم آباد هستند.

فرماندار تنکابن تصریح کرد : در شهر نشتارود، محسن آقاجان نشتایی با ۶۶۹ رای ، سعید وکیلی با ۶۰۹ رای ، حسین دادجو با ۵۵۵ رای ، سید نورالدین افتخاری با ۵۱۳ رای و قدیر نامور سیگارودی با ۴۸۵ رای بیشترین آرای مردم را کسب کردند و منتخب اصلی شدند.

وی افزود : فاطمه نوشیروانی با ۴۸۳ رای و نیما سرشار با ۴۴۷ رای عضو منتخبین علی البدل شورای اسلامی شهر نشتارود هستند.

فرماندار ویژه تنکابن گفت که  شعیب کاسگر محمدی با یکهزار و ۷۵۷ رای ، وحید عشئری با یکهزار و ۲۱۸ رای ، سعید امینی با ۹۶۸ رای ، فرزانه یوسف فاضلی با ۸۴۴ رای و ابراهیم بهرامی با ۸۱۸ رای ۵ منتخب شورای اسلامی شهر شیرود شدند.

وی یادآور شد : سید محسن محمدی با ۷۶۲ رای و مهین یزدانی با ۷۰۲ رای عضو علی البدل شوراس شهر شیرود شدند.

در این دوره از انتخابات شورای اسلامی تعداد ۷۹ نامزد در حوزه های تنکابن ، خرم آباد ، نشتارود و شیرود با یکدیگر رقابت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha