۱۱۴ زوج به همت خیران و کمیته امداد سمنان راهی خانه بخت شدند

سمنان- ایرنا- قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: ۱۱۴ زوج تحت حمایت این نهاد با مشارکت خیران استان زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

به گزارش ایرنا، محمد قوسی روز یکشنبه با اشاره به مشارکت محمدصادق امیرآبادیان پسر خیر نام‌آور استان سمنان، ابراهیم امیرآبادیان، در کمک به تهیه جهیزیه نوعروسان نیازمند گفت: به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ۱۱۴ نوعروس تحت حمایت در شرف ازدواج با کمک این خیر و دیگر خیران راهی خانه بخت می‌شوند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان گفت: این بار فرزند خیر نام‌آور استان سمنان دست به خیر شد و پا به عرصه کار خیر در حوزه ازدواج جوانان گذاشت.

وی تصریح کرد: صادق امیرآبادیان، در ادامه راه پدر، حلقه وصل ۱۱۴ نوعروس شد و پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و به عبارتی برای هر جهیزیه ۵۰ میلیون ریال کمک نقدی داشت تا این جوانان در  سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) راهی خانه بخت شوند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان به گام بزرگ دیگر این خیر استان در حوزه مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: این خیر تاکنون تعدادی تجهیزات مورد نیاز در این زمینه تهیه کرد و در اختیار نیازمندان قرار داده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha