۱۳۳ کیلومتر شبکه گازرسانی امسال در خراسان جنوبی اجرا شد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: با اجرای بیش از ۱۳۳ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز، بالاترین میزان شبکه تغذیه و توزیع گاز در فروردین ماه به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شد.

سید محمود هاشمی روز یکشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: براساس گزارش دریافتی از شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز خراسان جنوبی با اجرای بیش از ۱۳۳ کیلومتر شبکه گازرسانی، بالاترین میزان اجرای شبکه تغذیه و توزیع را بین شرکت‌های گاز استانی در سال جاری کسب کرد.

وی افزود: شرکت گاز خراسان جنوبی برای دومین سال متوالی بالاترین تعهد گازرسانی روستایی برای گازرسانی به ۲۱۲ روستا را در میان شرکت‌های گاز استانی به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و در ادامه نهضت عظیم گازرسانی، امیدواریم با عبور از برنامه تعیین شده و تعهد ابلاغ شده توسط شرکت ملی گاز ایران، امسال ۲۵۰ روستای استان از گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

وی اضافه کرد: بسیار خرسندیم که با تلاش و همت کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی و علیرغم شرایط خاص اقتصادی و وجود کرونا، سال گذشته نیز توانستیم فراتر از وعده خود عمل کنیم و ۶۳۴ روستای استان را از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند سازیم.

هاشمی گفت: با همت جهادی مجموعه و یاری خداوند در سال گذشته رکورد بی‌سابقه گازرسانی به ۶۳۴ روستا طی یک سال در کارنامه افتخارات شرکت گاز استان خراسان جنوبی ثبت شد که این حجم عظیم گازرسانی در بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران، یک رکورد بی‌نظیر محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: سال ۱۳۹۹ نیز شرکت گاز خراسان جنوبی بالاترین میزان شبکه را بین شرکت‌های گاز استانی اجرا کرد به طوری که ۲ هزار و ۴۷۱ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در استان اجرا شد و از این مقدار ۲ هزار و ۳۷۷ کیلومتر مربوط به مناطق روستایی و ۹۴ کیلومتر مربوط به مناطق شهری بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: تا پایان امسال و با اتمام پروژه‌های گازرسانی تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی استان خراسان جنوبی از گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha