انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تجلی شور و شعور حسینی بود

زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: انتخابات ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ تجلی شور و شعور حسینی، عزت، اقتدار، سربلندی ملت ولایتمدار و انقلابی برای تجدید بیعت با ولایت فقیه و دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

به گزارش ایرنا روز یکشنبه، سردار رحیم جهانبخش با تقدیر از حضور پرشور مردم شهید پرور استان در انتخابات و همچنین تلاش های مدافعان امنیت در این حماسه ملی قدردانی کرد و افزود: انتخابات ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ تجلی عزت، اقتدار، سربلندی ملت ولایتمدار و انقلابی برای تجدید بیعت با ولایت فقیه و دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که باعث ناأمیدی دشمنان قسم خورده این مرز و بوم شد و یک بار دیگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهانیان ثابت شد.

وی تاکید کرد: مردم شهیدپرور و  ولایتمدار و همیشه در صحنه استان زنجان با حضور پرشور و آگاهانه خود در در انتخابات ۲۸ خرداد ماه، بار دیگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ناامید و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کردند.

سردار جهانبخش، اظهار داشت: مردم عزیز این استان همراه با ملت شریف ایران اسلامی با حضور پر شور خود در انتخابات مشت محکمی به یاوه گویی های استکبار جهانی زدند و با لطف و عنایت الهی و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حماسه ای دیگر را در تاریخ پر افتخار جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: برگزاری یک انتخابات گسترده در اوج امنیت و آرامش در سراسر کشور و همچنین استان زنجان افتخاری دیگر برای تلاشگران عرصه نظم و امنیت بود که با برنامه ریزی های گسترده و تلاش های شبانه روزی حاصل شد.
 
سردار جهانبخش افزود: از حضور پرشور مردم ولایتمدار پایتخت شور و شعور حسینی استان زنجان در انتخابات همچنین تلاش های شبانه روزی کلیه عوامل ایجاد نظم و امنیت این حماسه بزرگ به ویژه همکاران عزیز و پرتلاشم در فرماندهی انتظامی استان زنجان و خانواده های آنان، تقدیر و تشکر کرده و از خداوند متعال سربلندی و عزت روز افزون ایران اسلامی را خواستارم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha