مردم با حضور در انتخابات ثابت کردند، پای انقلاب هستند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه مردم با حضور پای صندوق‌های رای یکبار دیگر ثابت کردند پای ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی هستند از تلاش آحاد فرماندهان و سبزپوشان ناجا برای تامین نظم و امنیت انتخابات قدردانی کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی در کمیسیون قرارگاه انتظامی امام علی (ع) با محوریت تامین نظم و امنیت انتخابات ۱۴۰۰ افزود: خداوند متعال را برای وجود همه نعمت ها به ویژه وجود بابرکت مقام معظم رهبری " شکرگزاریم.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات اظهار داشت: بنده به نوبه خود از تلاش همه کارکنان خدوم و شریف نیروی انتظامی، فرماندهان عزیز به ویژه برادر گرانقدرم سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی که با هدایت های عالمانه و حکیمانه سکاندار این مجموعه هستند، قدردانی می کنم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: در اجرای ماموریت خطیر و حساس تامین نظم و امنیت انتخابات شاهد بودیم که مردم بصیر و هوشیار یکبار دیگر به درستی به تکلیف خود عمل کردند و ثابت کردند که پای ارزش های این نظام و انقلاب هستند و به رهبری عشق می ورزند.

وی ادامه داد: این پیروزی بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری "مدظله العالی"،  ملت ایران اسلامی و همکاران خدوم و زحمت کشم تبریک و تهنیت عرض می کنم.

این مقام مسئول با تبریک به حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردمی اظهار داشت: امید داریم این دولت با به کارگیری افراد جهادی و موثر بتواند انقلاب اسلامی را در مسیر پیشرفت روزافزون قرار دهد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha