دشمنان در مقابل عزت و عظمت ملت ایران شکست خوردند

زنجان - ایرنا - فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، گفت: دشمنان از سال ۹۹ جنگ روانی بسیاری برای سیاه‌نمایی، تخریب، تضعیف و ناامید کردن ملت و ایجاد فاصله بین مردم و مسوؤلان نظام جمهوری اسلامی به راه انداختند اما در مقابل عزت و عظمت ملت ایران شکست خوردند.

سردار جهانبخش کرمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، حماسه آفرینی در روز انتخابات ۱۴۰۰ را به مقام معظم رهبری و مردم همیشه در صحنه تبریک گفت و افزود: مردم عزیز ایران در دوران انقلاب و دفاع مقدس در صحنه‌های مختلف از نظام مقدس جمهوری و ولی‌فقیه حمایت کرده و با مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن، باطل السحر فتنه‌های آنان شدند.

وی به تلاش مذبوحانه دشمنان به منظور ایجاد شکاف و فاصله بین مردم و مسوؤلان و جلوگیری از حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان توپخانه‌های جنگ روانی خود را با تمام قوا به کار بسته و از ابرازهای دیگر برای ایجاد این شکاف استفاده می‌کردند که خوشبختانه با حضور پرشور و گسترده مردم در صحنه انتخابات، در این دسیسه خود شکست سختی خوردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، گفت: مردم با هدایت رهبر معظم انقلاب در این شرایط حساس جنگ روانی، مشکلات اقتصادی و معیشتی، نارضایتی و شرایط سخت کرونایی به صحنه آمدند چرا که مردم ایران بی‌نظیرترین، با بصیرت‌ترین و بی‌بدیل ترین در تاریخ هستند که حتی در عصر رسول‌الله نیز از این مردم نبود.

سردار کرمی تصریح کرد: مردم ایران با لبیک به پیام مقام معظم رهبری، توطئه‌های دشمنان را با بصیرت سیاسی و انقلابی حماسی خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان، صهیونیست‌ها، آمریکایی‌ها و استکبار جهانی زده و نشان دادند که پای انقلاب و آرمان‌های شهدا ایستاده و با ولایت تجدید میثاق می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم آگاه و بصیر ایران به دشمنان ثابت کردند که همواره پای این انقلاب بوده و هستند و هیچ جنگ روانی، تحریم، تهدید و فشار اراده این ملت را نمی‌شکند، افزود: دست این مردم را می بوسیم و به سربازی این مردم افتخار می‌کنیم.

سردار کرمی با ابراز امیدواری به اینکه مردم ایران همواره سربلند و سرافراز باشند، گفت: در مقابل این اراده، باید مسوؤلان نیز همت کرده و مشکلات این کشور به ویژه مشکلات معیشتی و اقتصادی را حل کنند و خادم خوبی برای ملت باشند.

مسوؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان نیز گفت: حضور پرشور مردم با هر گرایش و اعتقادی در پای صندوق های رای و مشارکت در انتخابات، بار دیگر در بعد داخلی شکل گیری وحدت و انسجام به تمام معنا در کشور را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام حسن بیگدلی، حماسه بزرگ و باشکوه ۲۸ خرداد ماه و حضور گسترده و آگاهانه مردم در این انتخابات را تبریک گفت و افزود: ملت همیشه در صحنه ایران به رغم برنامه‌ریزی و تلاش دشمنان اسلام، باز هم حماسه و افتخار آفریدند که این قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه حضور در پای صندوق های رای خود گواه محکمی بر مقاومت و عدم تسلیم ناپذیری مردم با وجود تمامی مشکلات در مقابل دشمنان است، اظهار داشت: مردم با انتخاب آگاهانه خود به شعار رای ندادند بلکه به عمل رای دادند و رییس جمهور منتخب نیز می بایست به شعارها و وعده های خود پایبند بوده و جامه عمل بپوشاند.

حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به اینکه رفع مشکلات موجود در کشور مطالبه و خواست مردم است، افزود: قسمت عمده مطالبات و خواست ها، بحث مشکلات اقتصادی بوده و به دلیل برخی سوء مدیریت ها است که رییس جمهوری منتخب باید با به کارگیری مدیران کارآمد، لایق و توانمند در راستای اصلاح سیستم مدیریتی تلاش کند.

وی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات ۱۴۰۰ بار دیگر به پیام ولی خود لبیک گفتند، تصریح کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با هجمه های گسترده سعی در تشویق مردم برای عدم حضور در انتخابات را داشتند که ملت آگاه و با بصیرت ایران با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و برای پاسداشت از خون شهدا گرانقدر بخصوص سردار دلها "شهید حاج قاسم سلیمانی" بار دیگر به صحنه آمدند وحماسه آفریدند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات نتیجه بین المللی نیز داشت، گفت: انتخاب جبهه مقاومت سبب تقویت جبهه مقاومت گردید که خود از مهمترین برکات این حضور حداکثری است.

حجت الاسلام بیگدلی افزود: تضعیف جبهه کفر، تزلزل تحریم های بین المللی با ایجاد یک جبهه اقتصادی و بین المللی قوی، افزایش انسجام منطقه ای و پیروزی بر شبکه های معاندین از دیگر برکات حماسه ۲۸ خرداد است و امیدواریم خداوند متعال این عزت و سربلندی را همواره برای ایران اسلامی دوام ببخشد و اضمحلال و نابودی دشمنان رقم بخورد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha