۳۰ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۰:۳۹
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84375404
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نتایج انتخابات شوراها در سرخس اعلام شد

مشهد- ایرنا- فرماندار سرخس نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.

محمدرضا رجبی مقدم شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس آرای مردمی منتخبان شورای اسلامی شهر سرخس به ترتیب مرضیه نویدی با چهار هزار و ۲۳۶ رای، مهدی علی میرزایی با چهار هزار و ۱۳۳ رای، غلامرضا لالوی با سه هزار و ۱۷۷ رای، حمیدرضا داوری با ۲ هزار و ۶۶۴ رای و محسن لایقی زاده با ۲ هزار و ۴۵۸ رای هستند

وی افزود: در شهر مزداوند نیز مسعود ربیعی با ۳۴۱ رای، علی اکبر شاهسون قره قونی با ۲۷۴ رای، محسن شاهسون قره قونی با ۲۵۹ رای،  سیدمحمدباقر شیرینکار با ۲۲۳ رای و احسان شاهسون قره قونی با ۱۹۳ رای به عنوان اعضای شورای اسلامی این شهر برگزیده شدند.

وی گفت:  از مجموع آرای ماخوذه انتخابات ریاست جمهوری نیز سیدابراهیم رییسی ۳۳ هزار و ۹۸۵ رای، محسن رضایی ۲ هزار و ۹۴۷ رای، عبدالناصر همتی هزار و ۶۷۰ رای و امیرحسین قاضی زاده هزار و ۹۵۱ رای را کسب کرد.

رجبی مقدم افزود: در انتخابات میاندوره مجلس خبرگان رهبری نیز عباس شاه رفعتی با ۱۴ هزار و ۵۱۸ رای، سیدمحمدرضا مدرسی مصلی با ۱۳ هزار و ۸۳۸ رای و غلامرضا مقیسه با چهار هزار و ۳۴۳ رای در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

فرماندار سرخس تعداد واجدان شرایط رای این شهرستان را ۶۷ هزار نفر و نرخ مشارکت سرخسی ها در این رخداد را ۶۵ درصد اعلام کرد.

مرکز شهرستان مرزی سرخس در ۱۸۵ کیلومتری شمال شرق مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha