فرماندار اسکو: نامزدهای شوراها تا ۲ روز فرصت اعتراض دارند

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان اسکو با اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهرهای اسکو، ایلخچی و سهند گفت: نامزدها تا ۲ روز فرصت اعتراض دارند.

بابک رضی منش شنبه شب در جمع خبرنگاران با اعلام نتایج انتخابات در این شهرستان، اظهار کرد: شکایاتی قابل رسیدگی خواهد بود که مشخصات شاکی یا شاکیان شامل نام ونام خانوادگی، نام پدر، نشانی محل کار یا سکونت و امضای شاکی یا شاکیان را داشته باشد.

وی گفت: از مجموع ۱۱۰ هزار و ۷۸۵ واجد شرایط رای در این شهرستان، کل آراء اخذ شده ۷۱ هزار و ۱۷۵ نفر است که نشانگر مشارکت ۶۵ درصدی مردم شهرستان اسکو در این دوره از انتخابات است.

وی ادامه داد: براساس صورت جلسات دریافتی از هیات اجرایی بخش ها و شعب ثبت نام اخذ رای شهرهای شهرستان « اسکو، سهند، ایلخچی و بخش مرکزی و ایلخچی) به ترتیب سید ابراهیم رئیسی ۳۷ هزار و ۱۷۴ رای، محسن رضائی ۹ هزار و ۶۳۹ رای، عبدالناصر همتی با ۸ هزار و ۱۳۵ رای و سیدامیر قاضی‌زاده هاشمی ۲ هزار و ۸۶۹ رای  کسب کرده‌اند.

رضی منش با اشاره به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر اسکو ادامه داد: در این رقابت‌ها و پس از شمارش کامل آرای ماخوذه از شعبه‌های اخذ رای به ترتیب «علی داننده اسکویی» با یک هزار و ۲۷۸ رای، «جواد عزتی» با یک هزار و ۱۶۰ رای، «حمید راحلی» با یک هزار و سه رای و «فاطمه مظفری» با ۹۸۷ رای، «داوند الوند نژاد» با ۹۴۹ رای، حائزان اکثریت آرا شدند.

وی همچنین در خصوص نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر ایلخچی، گفت: در این دوره از انتخابات شورای شهر، «علی صدیقی» با ۱۲۹۲ رای، «فرج قلی پور» با ۱۰۹۲ رای، «مقصود تربتی» با ۹۷۹ رای، «خیام پرتوی» با ۹۴۳ رای و « قاسم مدادی» با ۸۹۶ رای به ترتیب بیشتری آرا را به خود اختصاص دادند.

فرماندار شهرستان اسکو با اشاره به نتایج انتخابات شورای شهر در سهند، خاطرنشان کرد: « علی اصغر علی زاده» با پنج هزار و ۶۰۸ رای، «مرتضی صالحی محمد صالحلو» با پنج هزار و ۴۰۲ رای، «وحیده آذرنیا» با پنج هزار و ۳۹۳ رای، «محمدرضا رستم زاده» با پنج هزار و ۱۲۰ رای، «مهدی ناصریان» چهار هزار و ۶۸۶ رای، «نازیلا عزیزی نهند» با سه هزار و ۸۳۱ رای و «عطاءالله سرائی» با دو هزار و ۵۷۵ به ترتیب بیشترین آرا این شهر را به خود اختصاص دادند.
فرماندار شهرستان اسکو همچنین گفت: ماده ۵۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، از تاریخ انتشار آگهی به مدت ۲ روز هیأت اجرایی در محل فرمانداری آماده قبول شکایات انتخاباتی می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha