منتخبان شورای اسلامی شهر معمولان مشخص شدند

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: با پایان یافتن کار شمارش آرا منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر معمولان در این شهرستان مشخص شدند.

"حسن رضاییان" شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران در پلدختر اظهار داشت: در این انتخابات "علی غلامی" با یکهزار و ۷۲۵ رای نفر نخست منتخب مردم شهر معمولان از میان پنج عضو اصلی است.

به گفته وی جواد نظری با یکهزار و ۵۲۴ رای ، علی رضایی یکهزارو ۴۰۰ رای ، علی کوشکی یکهزارو ۳۵۷ رای و سجاد ولی نیا یکهزارو ۳۱۸ رای نیز چهار عضو دیگر اصلی راه یافته به شورای ششم شهر معمولان هستند.

فرماندار پلدختر گفت: فرزاد کوشکی با یکهزار و ۳۱۲ رای ، میلاد فرجی یکهزار و ۲۶۶ رای و محمدرضا شمسی فر با یکهزارو ۲۰۱ رای نیز به عنوان سه عضو علی البدل این شورا در شهر معمولان  انتخاب شدند.

وی میزان مشارکت مردم شهرستان پلدختر در انتخابات ۲۸ خرداد امسال را ۶۱.۳ درصد اعلام کرد و افزود: در مجموع واجدان شرایط رای در این شهرستان  ۶۳ هزار و ۲۷ نفرهستند.

رضاییان یادآورشد: در اجرای ماده ۵۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از تاریخ انتشار آگهی نتیجه انتخابات(۲۹ خردادماه جاری) به مدت ۲ روز هیات اجرایی در محل فرمانداری آماده قبول شکایات انتخاباتی می باشد.

رای مردم درششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان پلدختر از طریق تعداد ۱۳۳ شعبه اخذ آرای جمع آوری شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا روز جمعه ۲۸ خرداد جاری در شهرستان پلدختر برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha