جشن پیروزی حامیان رییس جمهوری منتخب در سراسر کشور

استانها - ایرنا- همزمان با دهه کرامت و درآستانه میلاد حضرت امام رضا(ع) مردم ایران اسلامی شامگاه شنبه پیروزی بزرگ ملت در برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه و همچنین انتخاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی بعنوان هشتمین رییس جمهوری را جشن گرفتند.

به گزارش ایرنا،  سید ابراهیم رییسی روز ۲۸ خرداد ماه با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد و شامگاه شنبه و ساعاتی پس از اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور، مردم بصورت خود جوش و با فراخوان در فضای مجازی و همچنین با هماهنگی ستادهای انتخاباتی شرایط را برای برگزاری جشن شادمانی فراهم کردند.

 همزمان با سراسر کشور امروز پایتخت‌نشینان حامی رییس جمهوری منتخب با حضور در میدان امام حسین(ع)، پیروزی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جشن گرفتند.

 حاضران در این جشن با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان و تصاویری از امام راحل، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و رییس جمهوری منتخب، پیروزی ملت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را گرامی داشتند و به شادی و سرور پرداختند.

 اجتماع خودجوش مردم برای برگزاری جشن پیروزی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد بطوریکه همه حضار از ماسک استفاده کرده اند.

یکی از شرکت کنندگان در مراسم جشن پایتخت با بیان اینکه مردم همیشه پشت رهبری ایستاده اند، افزود: خیلی از معاندان و دشمنان داخلی و خارجی سعی کردند که مردم را نسبت به این انتخابات دلسرد کنند اما ملت ایران با حضور در پای صندوق رای وفاداری خود را به ایران و رهبری ثابت کردند.

وی که خود را دانشجوی رشته حقوق دانشگاه تهران معرفی کرد افزود: مردم ایران در این انتخابات انتقام خون شهیدان سلیمانی و فخری زاده را گرفتند و بار دیگر به دشمنان داخلی و خارجی دهن کجی کردند.

در این مراسم با پرتاب منورهای رنگی بر فراز میدان امام حسین (ع ) صحنه های زییا و جذابی خلق شد که با شور و نشاط جمعیت حاضر در مراسم همراه بود و هنگام پرتاب منورهای رنگی حضار با تلفن های همراه خود این لحظات را ثبت کردند.

همچنین از شهر ری گزارش شد که حامیان رییس جمهوری منتخب سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همچنین با برپایی مراسم جشنی در جوار مزار شهدای گمنام، با ابراز شادمانی از پیروزی ملت در انتخابات ۲۸ خرداد، با سردادن شعارهایی با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند و بر همبستگی و پیوند خود با آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکیدی دوباره کردند.

جشن پیروزی حامیان رییس جمهوری منتخب در سراسر کشور

 مردم خراسان جنوبی نیز همزمان با سراسر کشور در بیرجند و برخی از شهرهای این استان جشن دهه کرامت و پیروزی ملت ایران در پی انتخاب حجت‌ الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به عنوان رییس جمهوری منتخب در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری را جشن گرفتند.

همزمان با سراسر کشور جشن پیروزی حامیان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان بجنورد، مرکز خراسان شمالی نیز برگزار شد.

نماینده بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و رازو جرگلان در این مراسم گفت: صحنه پرشور انتخابات ۲۸ خرداد ، آزمون دیگری بود که با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای با موفقیت پشت سر گذاشته شد به گونه ای که بار دیگر توطئه های دشمنان نظام و انقلاب را خنثی کرد.

محمد وحیدی افزود: اگر شرایط کرونایی در کشور و استان حاکم نبود بی تردید شاهد حضور گسترده تری از مردم در پای صندوق های سرنوشت ساز بودیم و با این وجود نیز مردم ثابت کردند، هنوز پای ارزش های اسلامی و انقلابی ایستاده اند.

جشن پیروزی حامیان رییس جمهوری منتخب در سراسر کشور

مشهدی‌ها پیروزی حجت الاسلام رییسی را جشن گرفتند

شمار زیادی از شهروندان مشهدی و فعالان ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی نیز شامگاه شنبه با حضور در خیابان‌های مشهد، به شکرانه پیروزی وی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، به جشن و شادمانی پرداختند.

نقطه کانونی این جشن، به میزبانی ستاد مرکزی حجت الاسلام رییسی، با حضور حدود هزار نفر از شهروندان در خیابان احمدآباد، حدفاصل سه راه راهنمایی تا میدان احمدآباد برگزار شد که جمعیت حاضر در حالی که تصاویری از رییس جمهوری منتخب و پرچم های ایران را در دست داشتند، اقدام به  نورافشانی در محل کردند.

ازدحام جمعیت شرکت کننده در این جشن، موجب بروز ترافیک شدیدی در محدوده خیابان احمدآباد شد، هرچند به نظر می‌رسید قراری برای تجمع در خیابان احمدآباد نبوده است اما حضور جمعیت باعث انسداد مسیر این خیابان شده است.

در این آیین که با حضور افرادی از اقشار مختلف از جمله جوانان، زنان و مردان همراه بود حاضران با به اهتزاز درآوردن پرچم ایران و تصاویری از رییس جمهوری منتخب، شادی خود را ابراز می کردند و خودروهای عبوری نیز بعضا با زدن فلشرهای خود و بوق زدن با آنان همراهی می کردند.

این مراسم شادمانه با حضور نیروهای انتظامی و پلیس راهنمایی در معابر منطقه همراه شد که سعی در مدیریت تردد خودروها و باز کردن گره ترافیکی داشتند.  

مشاهدات خبرنگاران ایرنا حکایت از آن دارد که در برخی دیگر از نقاط شهر مشهد از جمله بلوار خیام نیز کاروان های خودروی حامیان حجت الاسلام رییسی به حرکت درآمده و با نواختن ممتد بوق خودرو و تکان دادن پرچم های ایران، شادی خود را از پیروزی وی به نمایش گذاشتند.

جشن پیروزی حامیان رییس جمهوری منتخب در سراسر کشور

مردم سمنان نیز شامگاه شنبه به مناسبت پیروزی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری جشن پیروزی برگزار کردند.

شهروندان سمنانی همزمان با برپایی مراسم جشن در ستادهای خبری، با خودروهای خود نیز در خیابانهای شهر و در حالی که پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی را برافراشته و تصاویری از رییس جمهور منتخب به همراه داشتند با بوق زدن های ممتد سهم خود را در این جشن ملی به نمایش گذاشتند.

جشن پیروزی حامیان رییس جمهوری منتخب در سراسر کشور

جشن پیروزی حامیان رییسی در خرم‌آباد برگزار شد

جشن پیروزی ملت ایران با حضور حامیان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی ، رییس جمهور منتخب با حضور جمع زیادی از مردم خرم‌آباد در پارک "زیباکنار" نیز برگزار شد.

 در این جشن بزرگ که عصر شنبه برگزار شد ، ضمن اجرای سرودهای انتخاباتی برای رییس جمهور منتخب، چند موسیقی زنده نیز اجرا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha