رییس ستاد اجرایی فرمان امام به رییس جمهوری منتخب تبریک گفت

تهران- ایرنا- رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، پیروزی سید ابراهیم رئیسی در کسب اکثریت آرای مردمی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، در ابتدای پیام روز شنبه محمد مخبر خطاب به آیت الله رئیسی رییس جمهوری منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمده است: خداوند قادر متعال را شکر می‌گوییم که با توفیق و هدایت خود، ملت ایران را در آزمون شکوهمندی دیگر، کامیاب و مفتخر ساخت و سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، همچون دوره های پیشین اسباب رضایت رهبر معظم انقلاب – مدظله العالی و مایه‌ عزت و افتخار ایران اسلامی گشت.                                                        وی تاکید کرده است: حماسه‌ ملت بزرگ ایران در این انتخابات، به رغم گسترده‌ترین و عجیب‌ترین تبلیغات بیگانگان در جهت تحریم انتخابات، پدیده‌ای شگفت‌انگیز بود.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام، در این پیام حضور مردم در عرصه‌ انتخاب را جهاد بزرگ دانسته و افزود: مستکبران مداخله‌جو که در محاسبه‌ شیطانی خود، مردم را بی‌تفاوت، جمهوری اسلامی را بی‌پشتوانه و انقلاب را به غربت افتاده، می‌پنداشتند، با اشاره‌ رهبر عزیز انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، ملت ایران این خواب و خیال را باطل کرد و بار دیگر مردمسالاری برخاسته از ایمان اسلامی را بر تارک درخشان نظام اسلامی نقش زد. ایران اسلامی عزم و تصمیم خود، نشاط و سرزندگی خود و حضور پرمعنا و مبارک خود را یکبار دیگر به رخ مستکبران کشید و شیطان بزرگ را بار دیگر ناکام ساخت.

وی معتقد است: اکنون به برکت الطاف کریمانه‌ حضرت حق، دعای مستجاب حضرت ولی الله الاعظم روحی فداه، هدایت‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و همت مردم عزیز، دور تازه‌ای از مدیریت را در کشور رقم زده و میدان را برای تلاشی نو و مدیرانی تازه‌نفس گشوده است.

مخبر در پیام خویش ضمن تبریک انتخاب آیت الله رییسی توسط مردم بعنوان رییس جمهور منتخب مردم ایران، ایشان را شخصیتی ولائی، انقلابی، دانشمند و مدیری شایسته و کارآزموده و دارای سوابق مجاهدت صادقانه در صحنه‌های گوناگون خواند و از خداوند منان برای دولت جدید و شخص رییس جمهور، سربلندی و موفقیت مسئلت کرد.

وی سخن صریح و قاطع و صادقانه‌ آیت الله رییسی در تعهد به خدمتگزاری و رفع محرومیت و مبارزه با فساد و همچنین مشی رییس جمهور منتخب مردم در پایبندی به اسلام و آرمان‌های انقلاب را که با منش مردمی و ساده‌زیستی همراه است، سبب جلب اقبال ملت دانسته و افزوده است: ان‌شاالله این جهت‌گیری، توشه راه و مشی دولتمردان در دوره جنابعالی باشد تا تحت تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، به قدر وسع از رنج و سختی ملت بزرگوار ایران کاسته و بر توفیق و تعالی آنها بیفزایید.    

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha