جشن پیروزی حجت‌الاسلام رئیسی منتخب ریاست‌جمهوری در شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- جشن پیروزی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر شنبه در شهرکرد برگزار شد.

رییس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در شهرستان شهرکرد با اشاره به حضور دشمن‌شکن مردم ایران در انتخابات ۲۸ خردادماه گفت: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات ۱۴۰۰ حماسه اجتماعی و سیاسی را توأمان خلق کردند.
فرهاد رئیسی دهکردی در این مراسم تاکید کرد: برگزاری این انتخابات در فضایی سالم و پُر شور، باعث شد تا بار دیگر دسیسه‌های دشمنان ایران اسلامی و استکبار جهانی در برابر عزم و اراده راسخ مردم ایران شکست بخورد.
وی افزود: امید است در دوران جدید مدیریتی کشور، مسوولان نسبت به زحمات، تلاش‌ها و تحمل فشارهای هشت سال اخیر، قدردانی کنند تا بتوان هر چه سریع‌تر به تحول، دگرگونی و جامعه سالم دست یافت.
رئیسی دهکردی تصریح کرد: مردم در انتخابات به وعده خود برای حضور حداکثری عمل کردند و اکنون وظیفه مسوولان است تا «دولت مردمی، ایران قوی» با اقتدار کامل، نمود عینی یک جامعه اسلامی را ایجاد و با فسادها، تبعیض‌ها و فشارها برخورد کنند تا سازمان نظام‌مند در سطح ملی ایجاد شود.
به گزارش ایرنا، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد و بامداد شنبه ۲۹ خرداد در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha