رییس جهاددانشگاهی به رییس جمهور منتخب تبریک گفت

تهران - ایرنا - حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در پیامی انتخاب آیت الله سیدابراهیم رئیسی به ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.

به گزارش ایرنا از سازمان جهاددانشگاهی، حمیدرضا طیبی در پیام روز شنبه خود خطاب به آیت الله سیدابراهیم رییسی،  حضور و مشارکت هوشمندانه ملت سربلند و ولایت مدار ایران اسلامی در انتخابات شکوهمند ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  را افتخارآمیز دانست در ادامه این موفقیت در جلب اعتماد اکثریت مردم وفادار و عزیز میهن اسلامی را به رییس جمهور تبریک گفت.

وی در ادامه به نمایندگی از اعضای جهاددانشگاهی، از  اعلام آمادگی این نهاد انقلابی برای همراهی و همکاری با دولت آینده در مسیر تحقق اهداف توسعه و پیشرفت دانش بنیان کشور و ارایه توانمندی‌های فناورانه و کارشناسی مبتنی بر تجارب میدانی خبر داد.

رییس سازمان جهاددانشگاهی در این پیام تاکیدکرد: رجاء واثق دارم مردم و دلسوزان نظام که جهاد در همه عرصه ها در مسیر ایران قوی را سرلوحه حرکت و اقدام خود قرار داده اند، همواره مشمول نصرت فراگیر الهی خواهند بود.  

سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ به عنوان رییس جمهوری انتخاب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha