نتیجه انتخابات شورای ششم شهر ساری تایید شد

ساری - ایرنا - فرماندار ساری اسامی نامزدهای منتخب شهروندان مرکز استان برأی عضویت در شورأی ششم را پس از تایید هیات نظارت اعلام کرد.

 به گزارش ایرنا، عباسعلی رضایی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با استخراج آراء مأخوذه در صندوق‌های الکترونیک انتخابات شورأی شهر ساری پس از پایان فرأیند شمارش و تجمیع آراء انتخابات ریاست‌جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و تأیید هیات نظارت بر انتخابات نامزدهای راه‌یافته به شورأی ششم ساری مشخص شدند.

وی افزود: بر اساس آراء اخذ شده پرویز شعبانی با ۱۱ هزار و ۵۲۴ رأی، سید حسین یوسفی با ۹ هزار و ۶۱۴ رأی، شهرام ایرجی با ۹ هزار و ۵۳۳ رأی، سید حسن احمدی سقندیکلایی با ۸ هزار و ۷۶۲ رأی، علی عاشقان با هشت هزار و ۲۹۱ رأی، سبحان بخشی موسی‌کلایی با هفت هزار و ۵۲۸ رأی، سید ذوالفقار شریفی ایزدی با ۶ هزار و ۹۵۴ رأی، سید رحمان میرشجاعی با ۶ هزار و ۷۱۸ رأی و سید افشین راسخ با ۶ هزار و ۴۲۲ رأی به عنوان اعضای اصلی ششمین دوره پارلمان شهری ساری انتخاب شدند.

فرماندار ساری درباره اعضای علی‌البدل شورأی ششم ساری نیز گفت: حسین وریجی با ۶ هزار و ۴۰۴ رأی، سید مرتضی صالحی با پنج هزار و ۹۹۴ رأی، محمد ساعی با پنج هزار و ۸۰۹ رأی، سید محمد آقامیری با پنج هزار و ۶۳۹ رأی، دوستعلی دهقان چاچکامی با پنج هزار و ۴۲۲ رأی و سید احمد میری با پنج هزار و ۳۳۷ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا معرفی شدند.

تاخیر در اعلام نتایج انتخابات شورای ششم شهر ساری و انتشار فهرست منتخبان پیش از تایید هیات نظارت از عصر روز گذشته شائبه‌هایی را پیرامون این انتخابات ایجاد کرده بود.

شورای شهر ساری به دلیل حاشیه‌های برجسته شورای پنجم و انحلال این شورا پس از بازداشت همه اعضای برگزیده در انتخابات دوره پنجم، بیشتر از سایر شوراهای مازندران در کانون توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha