قدردانی سفیر ایران در روسیه درباره حضور گسترده مردم در انتخابات

مسکو - ایرنا - کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه از حضور حماسی ملت ایران و همچنین هموطنان ایرانی مقیم روسیه در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، جلالی در این پیام نوشته است: حضور حماسی ملت ایران در سیزدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ ، علیرغم محدودیت های ناشی از کرونا و شیطنت های و توطئه های دشمنان برای نا امیدی و قهر مردم با صندوق رای ، تحسین بر انگیز و غرور آفرین است. 
 وی حضور با شکوه ایرانیان مقیم روسیه در انتخابات و همچنین تلاش عوامل اجرایی برای برگزاری خوب این انتخابات در حوزه های مسکو؛ آستاراخان ، قازان و سنت پترزبورگ  ستود. 

سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه در این پیام گفته است: قطعا حضور افتخارآفرین ملت شریف و قهرمان کشورمان چه در داخل و در خارج از کشور در این انتخابات ، طنین انداز عظمت و تعالی ایران در عرصه بین المللی و پشتوانه دولت جدید در تعاملات بین المللی خواهد بود.

جلالی نوشت: پیروزی ملت غیور و قهرمان ایران عزیز مان را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و رئیس جمهور منتخب، حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی،  تبریک عرض می کنم.

 در پایان این پیام آمده است: سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو کماکان و با تمام قدرت در خدمت اجرای دیدگاه های ارزشمند مقام معظم رهبری، از جمله، در روابط با فدراسیون روسیه بوده و در  تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای برنامه‌های دولت رئیس جمهور محترم منتخب ملت، از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha