گریژمان: بعد از اتمام قراردادم با بارسلونا به اِم‌اِل‌اِس می‌روم

تهران- ایرنا- کوچ به آمریکا همواره در برنامه «آنتوان گریژمان» بوده و حالا براساس تایید این بازیکن، وی سه سال دیگر پس از اتمام قراردادش با بارسلونا راهی واشنگتن خواهد شد.

به گزارش ایرنا، گریژمان سال گذشته گفته بود که بازی کردن در لیگ برتر فوتبال آمریکا موسوم به اِم‌اِل‌اِس همواره یکی از اهداف وی بوده است.

مرد ۳۰ ساله هنوز سه سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و می‌گوید که پس از اتمام قراردادش راهی آمریکا خواهد شد و بسکتبال تماشا خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در ۳۲ یا ۳۳ سالگی راهی اِم‌اِل‌اِس می‌شود یا خیر، گفت: هنوز سه سال دیگر قرارداد دارم. باید مراقب بدنم باشم زیرا هر لحظه ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود. قراردادم با بارسلونا تا ژوئن ۲۰۲۴ اعتبار دارد و بعد از آن فکر می‌کنم زمان مناسبی برای رفتن به آمریکا باشد.

گریژمان افزود: این کشور، فرهنگش و همچنین ان‌بی‌اِی (لیگ حرفه‌ای بسکتبال) را دوست دارم اما خانواده‌ام را هم باید با خودم به آنجا ببرم. دوست دارم در آمریکا بازنشسته شوم اما در عین حال می‌خواهم همچنان در زمین خوب باشم و جام ببرم نه اینکه هیچ چیزی در چنته نداشته و در زمین کاملا بی‌اثر باشم؛ چنین هدفی با عقل جور در نمی‌آید.

ستاره اسبق باشگاه‌های رئال سوسیداد و اتلتیکو در فصل گذشته ۱۳ گل به ثمر رساند و هم اکنون نیز در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، یکی از نفرات اصلی ترکیب «دیدیه دشان» در تیم ملی فرانسه محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha