نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر دیلم اعلام شد

گناوه - ایرنا - نتایج نهایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر دیلم استان بوشهر اعلام شد.

فرماندار دیلم روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  ۲۴ هزار و ۱۰۷ نفر در این شهرستان واجدشرایط رای دادن بودند که از این شمار ۱۶ هزار و ۲۹۲ نفر معادل ۶۷.۵ درصد در انتخابات  مشارکت کردند.

احمد دشتی  اظهارداشت: ازمجموع ۱۶ هزار و ۲۹۲ رای ماخوذه، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی السادات  با ۹ هزار و ۹۱۰ رای اول شد و محسن رضایی میرقائد با ۲ هزار و ۶۴۳ رای،  عبدالناصر همتی ۹۸۳ رای و امیرحسین  قاضی زاده هاشمی ۳۴۱ رای به ترتیب در ردیف دوم تا چهارم قرار گرفتند.

همچنین کمیته اخبار و اطلاع رسانی ستاد انتخابات دیلم در اطلاعیه ای اسامی منتخبان شورای اسلامی این شهر را اعلام کرد.

براساس این اطلاعیه سیدوهاب میرجهانمردی با سه هزار و ۱۴۲ رای، یدالله حیدری با ۲ هزار و ۷۳۵،  ایمان آذری با ۲ هزار و ۳۶۹،  رضا عبدالهی با ۲ هزار و ۲۶۳ و  محمدجواد اکبری با ۲ هزار و ۱۷۴ رای به عنوان پنج عضو اصلی منتخبان شورای اسلامی شهر دیلم برگزیده شدند.

 همچنین بابک پیران با ۲ هزار و ۱۱۵ رای، مرتضی مبارکی ۲ هزار و ۷۹ و  میلاد بهبهانی ۲ هزار و ۳۴ رای به عنوان سه عضو علی البدل شورای شهر دیلم انتخاب شدند.

کمیته اخبار و اطلاع رسانی ستاد انتخابات دیلم در پایان این اطلاعیه آورده است: مابقی داوطلبان شورای این شهر مرتضی جبلی یکهزار و ۹۸۵، محسن نیک بخش یکهزار و ۸۵۱، ماشالله طاهری آزاد  یکهزار و ۵۲۶، محمود گشتی یکهزار و ۲۸۹، مهدی توبلان یکهزار و ۲۷۷ و  مسعود آذرخزین  ۵۸۸ رای کسب کردند.

شهرستان دیلم با ۳۶ هزارنفر جمعیت در ۲۱۰ کیلومتری شمال مرکز استان بوشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha