پیشکسوت پرسپولیس: قهرمانی در سوپرجام حائز اهمیت است

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: قهرمانی در سوپرجام از چند جهت برای سرخپوشان حائز اهمیت است و به نظرم پرسپولیس شرایط خوبی برای قهرمانی در این مسابقه دارد.

جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد شرایط این روزهای پرسپولیس در آستانه سوپرجام، اظهار داشت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد. این تیم پیش از تعطیلات توانست چندین مسابقه خود را با برتری پشت سر بگذارد و امیدوارم در بازی با تراکتر هم این روند حفظ شود و پرسپولیس بتواند در این دیدار حساس هم به برتری برسد.

وی افزود: در حال حاضر بازیکنان تیم ملی هم بازگشتند و از آنها نیز کادر فنی می تواند استفاده کند. نفراتی که در پست خود در ایران بهترین هستند. بازی با تراکتور از چند جهت برای ما حائز اهمیت است و امیدوارم که با موفقیت در این دیدار اولین جام این فصل را کسب کنیم تا این جام فتح بابی شود برای کسب جام های دیگر.

پیشکسوت سرخپوشان در مورد اهمیت کسب سوپرجام خاطرنشان کرد: پرسپولیس روزهای سخت و سرنوشت سازی را پیش رو دارد و کسب این جام می تواند هم اعتماد به نفس را در آستانه شروع راهی سخت به تیم بدهد و هم از نظر روحی به پرسپولیس کمک کند. امیدوارم که فردا اولین جشن قهرمانی را در ورزشگاه آزادی از پرسپولیس شاهد باشیم.

وی در رابطه با اینکه آیا مصدومیت وحید امیری و کمال کامیابی نیا در روند کاری پرسپولیس تاثیر خواهد داشت یا خیر، اضافه کرد: فکر نمی کنم که این موضوع تاثیرگذاشت باشد. هم امیری و هم کمال از بهترین ها هستند اما پرسپولیس در هر پست چند بازیکن خوب دارد که می‌توانند برای پرسپولیس به میدان بروند. دست یحیی در انتخاب بازیکن باز است.

منافی در مور تاثیر فشردگی مسابقات روی عملکرد پرسپولیس در ۶ بازی آتی اضافه کرد: پرسپولیس شرایط مشابه را تجربه کرده و نشان داده در شرایط سخت نتایج بهتری می گیرد. به ظطور حتم کادر فنی تمهیدات لازم را اندیشیده تا تیم از فرم خوبش خارج نشود.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز یکشنبه در سوپرجام  فوتبال ایران از ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتور خواهد رفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha