نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان سنندج اعلام شد

سنندج‌ - ایرنا - فرماندار سنندج گفت: پس از تایید هیات نظارت، نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرهای این شهرستان مشخص شد.

یحیی نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سیف‌الله رضایی با کسب پنج هزار و ۷۲۱ رای، فرهاد میمنت‌آبادی با کسب پنج هزار و ۱۷۹ رای، فرزاد زارعی با کسب پنج هزار و ۱۶۵ رای، اسعد فریدی با کسب چهار هزار و ۸۰ رای، سالار علی‌ویسی با سه هزار و ۷۸۵ رای، عزت رضایی با کسب سه هزار و ۵۶۳ رای، سید انور رشیدی با کسب سه هزار و ۳۷۲ رای، وفا اصلانی با سه هزار و ۳۵۹ رای و بهروز ابراهیم آبادی با کسب ۲ هزار و ۹۲۶ رای به عنوان منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر سنندج انتخاب شدند.

وی افزود: جبار زندی گمه‌دره با کسب ۲ هزار و ۷۵۵ رای، شیدا حیدریان با کسب ۲ هزار و ۶۹۹ رای، فرهاد اسماعیلی با کسب ۲ هزار و ۶۴۷ رای، هوشنگ امینی با کسب ۲ هزار و ۶۲۷ رای، محمدسالار زارع با کسب ۲ هزار و ۶۰۳ و علی بژگول با ۲ هزار و ۶۰۰ رای به عنوان نفرات علی‌البدل شورای اسلامی شهر سنندج انتخاب شدند.

نظری اضافه کرد: در شهر حسین آباد هم فرهاد یعقوبی با ۳۳۹ رای، دیاکو کاکه خانی با ۱۷۶ رای، محمود اسماعیلی با ۱۱۹ رای، محمد فاضل کنعانی با ۱۰۵ رای و عبدالله رحیمی با ۱۰۰ رای به عنوان منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر حسین‌آباد انتخاب شدند.

وی گفت: در شهر شویشه هم سیران ناصرعبادی با ۲۱۱ رای، مختار امینی با ۱۷۶ رای، صنعان معروفی با ۱۵۸ رای، محمدعارف جعفری با ۱۵۵ و کنعان غفاری با ۱۴۷ رای به عنوان منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر شویشه انتخاب شدند.

بخش مرکزی سنندج شامل ۶۶ روستا، بخش کلاترزان شامل ۴۲ روستا، بخش حسین آباد شامل ۳۸ روستا و بخش سیروان شامل ۲۲ روستا است. 

روز جمعه ۲۸ خرداد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا در سراسر کشور برگزار شد. برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد در استان کردستان، یک هزار و ۴۱۹ شعبه اخذ رای تعیین شده بود که ۵۸۴ شعبه آن شهری و ۸۳۵ مورد نیز روستایی بوده و حدود ۳۰ هزار نفر در امر برگزاری این انتخابات مشارکت داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha