مشارکت معنادار خارج از کشور نشان درخشان دیگری بر تارک ایرانیان نشاند

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه تاکید کرد: مشارکت معنادار در خارج از ایران به رغم اذیت و آزار برخی عناصر ورشکسته اجاره‌ای و همچنین به رغم تمامی مضایق و محدودیت‌های ناشی از پروتکل‌های کرونا در کشورهای مختلف، نشان درخشان دیگری بر تارک ایرانیان در سراسر گیتی نشاند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «محمدجواد ظریف» در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خطاب به ایرانیان خارج از کشور نوشت: حضور ارزشمند و سرافرازانه شما مردم تمدن‌ساز که همواره مایه عزت و منبع قدرت ایران بوده و هستید، در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را ارج می‌نهم.

وی با اشاره به مشارکت گسترده ایرانیان خارج از کشور اظهار داشت: این مشارکت معنادار در خارج از ایران به رغم اذیت و آزار برخی عناصر ورشکسته اجاره‌ای در نزدیکی حوزه‌های اخذ رای در تعدادی از کشورهای اروپایی و آمریکا و همچنین به رغم تمامی مضایق و محدودیت‌های ناشی از پروتکل‌های کرونا در کشورهای مختلف، که صرفا با عشق و علاقه وافر شما هم میهنان گرامی به مام میهن و سرنوشت آن رقم خورد، نشان درخشان دیگری بر تارک ایرانیان در سراسر گیتی نشاند.

وی افزود: قدردان حضور پر مهرتان. 

به گزارش ایرنا، سخنگوی وزارت امور خارجه پیشتر گفته بود: به‌رغم تمامی موانع مربوط به مقررات کرونا در کشورهای مختلف، با تلاش همکارانم در وزارت امورخارجه، انتخابات۱۴۰۰ ریاست جمهوری در ۱۳۳ کشور با ۲۳۴ صندوق اخذ رای در ۵ قاره برگزار خواهد شد.

سعید خطیب‌زاده افزود: در ۳ کشور کانادا (عدم موافقت دولت آن کشور)، یمن (محاصره) و سنگاپور (کرونا) صندوق نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha