بازدید سفیر مجارستان از امکانات فدراسیون تیراندازی

تهران -ایرنا- «زولتان وارگا هاژونیس» سفیر مجارستان در ایران با حضور در فدراسیون تیراندازی از امکانات و زیر ساخت‌های این رشته بازدید کرد.

به گزارش ایرنا، این دیدار با توجه به تفاهم‌نامه بین ۲ کشور و حضور ورزشکاران ایران در اردوی مجارستان در راستای همکاری‌های مشترک امروز (شنبه) انجام شد.

در ادامه این دیدار «علی دادگر» رییس فدراسیون از روند آمادگی تیم ملی تیراندازی و امکانات و تجهیزات این فدراسیون گزارشی ارایه کرد و اظهار داشت: فدراسیون تیراندازی ایران پیش از این با کشور مجارستان همکاری خوبی داشته و از توانایی‌های مربیان این کشور از جمله «لازلو سوچک» به مدت هشت سال در رشته تفنگ و «چابا» در رشته تپانچه استفاده کرده است.

در ادامه نیز «زولتان وارگا هاژونیس» سفیر مجارستان ضمن ابراز خرسندی از حضور در فدراسیون تیراندازی با قابل توجه دانستن زیر ساخت‌ها و امکانات فدراسیون تیراندازی اظهار امیدواری کرد که تیراندازان ایرانی در المپیک توکیو به موفقیت‌های خوبی در المپیک دست یابند. 

در این دیدار رییس فدراسیون، سفیر مجارستان در تهران را برای بازدید از سالن‌ها و امکانات این فدراسیون و تمرین تیراندازی همراهی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha