میرتاج الدینی: حضور حماسی مردم لبیک به ندای رهبری بود

تبریز-ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حماسی و تاریخی آحاد مردم در انتخابات روز گذشته لبیک به ندای رهبری و وصیت شهدا بود.

حجت الاسلام محودرضا میرتاج الدینی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، حماسه آفرینی مردم در پای صندوق های رای را نشانه ای آشکار از اراده جدی آنها در دفاع از آرمان های والای نظام اسلامی، منویات رهبری و خون شهدای دانست و افزود:  این حضور گسترده و تحسین برانگیز  وظایف دولتمردان برای دفاع از حقوق مردم را سنگین تر می کند.

وی اظهار داشت: بدون تردید روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برای سال ها در اذهان ملت آزادی خواه و عدالت خواه ایران اسلامی خواهد ماند که طی آن با آرای قاطع خود به رییس جمهوری منتخب، اقتدار نظام اسلامی را در عرصه های بین الملل و داخلی به منصه ظهور رساندند.

میرتاج الدینی ارتقای قدرت جمهوری اسلامی در مجامع جهانی را از دستاوردهای مهم و بزرگ انتخابات روز گذشته ریاست جمهوری بیان و اضافه کرد: در حقیقت مردم دیروز کار را تمام کردند و هم اکنون نوبت مسئولان است که به این مطالبات و حضور مردمی پاسخ های قاطع دهند.

وی رسیدگی به شرایط اقتصادی نابسامان کشور و وضعیت معیشتی مردم را از جمله انتظارات و مطالبات مهم مردمی از رییس جمهوری منتخب برشمرد و ادامه داد: امیدواریم دولت جدید با اراده ای جدی و محکم به همان برنامه های ارایه شده در حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی که در دوران تبلیغات ارایه گردید، عمل کند.

این نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه عمل به تعهدات داده شده را منوط به برنامه ریزی دقیق و فشرده است، یادآور شد: برنامه های ارایه شده بدون همت جدی قابلیت عملیاتی شدن ندارد و با توجه به توانمندی های آیت الله رییسی اطمینان داریم این وعده ها عملیاتی خواهد شد.

وی از تمام مردم ایران اسلامی که به هر چهار نامزد انتخاباتی رای دادند قدردانی کرد. 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همراه با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ،  انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در استان‌های تهران، خراسان رضوی، قم و ماندران همچنین میان دوره ای مجلس یازدهم در حوزه های انتخابیه  "آستانه اشرفیه"، "تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس"،"تفرش"، "بهار و کبودرآهنگ"، "گچساران" و "میانه" ، برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha