امام جمعه و استاندار زنجان از مشارکت مردم در انتخابات قدردانی کردند

زنجان - ایرنا - امام جمعه و استاندار زنجان با صدور پیام مشترکی از مشارکت پرشور مردم استان در انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی کردند.

حجت الاسلام علی خاتمی و فتح الله حقیقی روز شنبه در این پیام تاکید کردند: حضور حماسی و سیاسی و با بصیرت  مردم استان زنجان همچون سایر هموطنان در این دوره از انتخابات بار دیگر برگ زرینی بر تاریخ کشور و تیری بر قلب ناامید دشمنان ایران اسلامی شد.
ایشان افزودند: مردم ولایتمدار، قدردان، آگاه و همیشه در صحنه استان زنجان با مشارکت بالای خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، مقوم های وحدت را ارتقاء بخشیدند و نشان دادند که همواره منافع و مصالح کشور را بر هر چیز دیگری ارجح می‌دانند و پای عهد و پیمان با شهدا بویژه مرد میدان، حاج قاسم سلیمانی رحمه الله علیه و امام راحل عظیم الشان هستند و با لبیک گفتن به دعوت مقام معظم رهبری حضوری پرشور و حماسی در این رویداد بزرگ  داشتند.
حجت الاسلام خاتمی و حقیقی تصریح کردند: اکنون که رقابت‌ها به پایان رسیده، امیدواریم منتخب ملت به پشتوانه حمایت‌ها و رای و حضور گسترده این مردم سربلند، با همدلی و وفاق در راستای توسعه کشور و پیشرفت و سرافرازی میهن اسلامی گام بردارند.

یک هزارو ۶۳ شعبه آرای مردم استان زنجان را جمع آوری کردند و ۸۲۰ هزار نفر در این استان واجد شرایط شرکت در انتخابات و از این تعداد حدود ۱۹ هزار نفر رای اولی بودند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha