۲۹ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۱
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84374754
۰ نفر

برچسب‌ها

کاسمیرو کاپیتان جدید کهکشانی‌ها

تهران- ایرنا- هافبک برزیلی کهکشانی‌ها کاپیتان جدید این تیم در فصل جدید خواهد بود.

به کزارش ایرنا، در پی جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید مسوولان این باشگاه در صدد انتخاب کاپیتان جدید این تیم هستند. راموس ۶ ساله پیش پس از جدایی ایکر کاسیاس از مادرید بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بست.  این در حالی بود که در چند سال گذشته بعد از راموس، مارسلو و پس از آن کریم بنزما بازوبند کاپیتانی کهکشانی‌ها را بر بازو می بستند.

حالا نشریه مارکا مدعی شده که کاسمیرو کاپیتان جدید کهکشانی‌ها در فصل جدید خواهد بود. مارکا در گزارشی به بررسی وضعیت کاپیتانی مادریدی‌ها پرداخته که آن را در زیر می‌خوانید:

کارواخال

این بازیکن ۲۹ ساله یکی از پایه‌های اصلی کنترل رختکن برای فصل است.

کاسمیرو

این هافبک برزیلی یکی از ستون‌های خط ارتباطی تیم در وسط زمین است. بازیکنی که همراه مودریچ و کروس ستون‌های خط میانی رئال را تشکیل می‌دهند. او به خاطر پست بازی، تسلط و همچنین محبوبیتی که بین هواداران دارد به یکی از گزینه‌های اصلی بستن بازوبند کاپیتانی تبدیل شده است. فردی که می‌تواند با توجه به سن و سالش چند سال رهبر کهکشانی‌ها باشد. مسوولان رئال هم سعی می‌کنند او را به عنوان رهبر خود برای فصل بعد انتخاب کنند.

مودریچ

او نیز در رختکن بین بازیکنان محبوب است و می‌تواند لیدر خوبی برای بازیکنان باشد. اما او شخصیت ساکت‌تری نسبت به کاسمیرو دارد. مودریچ در کنار بازیکنانی مانند بنزما، کاسمیرو و کارواخال گزینه‌های کاپیتانی هستند.

نکته جالب این است که در این گزارش نامی از مارسلو برده نشده است. بازیکنی که از سال ۲۰۰۷ در مادرید حضور دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha