چهره‌ها و نهادهای فارس: مردم ۲۸ خرداد حماسه دیگری آفریدند

شیراز- ایرنا - جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، سپاه فجر استان فارس و همچنین رییس ستاد دکتر قاضی زاده در فارس در پیام های جداگانه ای از حضور مردم فارس در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی تشکر کردند.

جعفر قادری نماینده شیراز و زرقان در پیام خود نوشت:‌ حضور غرورانگیز ملت حماسه‌ساز ایران اسلامی در انتخابات روز ۲۸ خردادماه، برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری به انقلاب اسلامی بود. مردم ایران به‌ رغم تحریم انتخابات توسط برخی جریانهای معاند و برخی افراد سبک مغز، با حضور فراگیر و امیدآفرین خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه دیگری را آفریدند.
در این پیام آمده است:‌دشمنان ملت ایران در چند ماه اخیر، به بهانه‌های مختلف سعی در مأیوس کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات داشتند. تکیه بر گلایه ها و شکایات مردمی از اوضاع اقتصادی،  بحران کرونا و کری خوانی های مایوسانه دشمنان انقلاب اسلامی، می‌توانست مشارکت مردمی را در داخل و خارج از کشور تحت تأثیر قرار دهد، اما ملت ایران بدون توجه به این توطئه‌های خبیثانه، بار دیگر وفاداری خود را به‌نظام اسلامی اثبات کرد.
قادری ادامه داد:‌ درود و سلام خدا بر شما مردم عزیز و همیشه درصحنه که با حضور آگاهانه خود در انتخابات، گامی بلند در مسیر افزایش اعتبار و استقلال کشور برداشتید و با عزم راسخ خود عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان کشاندید. بی‌شک این عمل دینی، سیاسی، انقلابی و بابصیرت و حضور پرشور شما اجری عظیم خواهد داشت.
نماینده مردم شیراز و زرقان بیان کرد:‌حضور پرشکوه و دشمن‌شکن مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهرها و روستاها، مهر تأییدی بر دلبستگی مردم به نظام و انقلاب اسلامی بود. این حضور لبیکی دیگر به آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا بود.
قادری افزود:‌اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان های شیراز و زرقان ضمن تشکر و تقدیر از حضور مردم همیشه درصحنه و عموم جریانات سیاسی دلبسته به‌نظام و همچنین رهبری معظم انقلاب «مدظله‌العالی» و مراجع عظام تقلید «دامت برکاتهم» که با تلاش خود فضای صمیمی و به‌دور از تنش در برگزاری انتخاباتی شایسته را فراهم آوردند، از دست‌اندرکاران اجرایی و نظارت، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و رسانه‌های عمومی به‌ویژه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران قدردانی می‌نمایم.

سپاه فجر فارس نیز نوشت:‌ ملت ایران بار دیگر همهٔ تلخ کامی ها را به حاشیه برد و روز ۲۸ خرداد را به روزی ماندگار و به جشن ملی خود تبدیل نمود.ملت ایران اراده الهی خود در تداوم مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی را با عبور از دروغگویان و فریبکاران مبلغ ((نروید؛نمی رویم)) حاکم نمودند و تحلیل صحیح و شناخت حقیقت را به دشمنان اسلام و ایران و مردم سالاری دینی آموختند.
در پیام سپاه فجر فارس آمده است: ملت ایران روشن ساختند که حساب دولت و امر معیشت را با سرنوشت انقلاب خویش پیوند نمی زنند و عقلانیت انقلابی برساخته از تفکر اسلام ناب و راهبرد های درخشان حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) را به منصه ظهور رساندند.
در این پیام آمده است: ملت بزرگ ایران تمام خطوط خبری و دروغ پراکنی دشمنان را یکجا سوزاندند و صداقت و وفاداری خود به میراث شهیدان را به رخ جهانیان کشیدند.ملت عزیز ایران ،درودتان باد، سرافراز باشید که مایه آبرو و افتخار اسلام و ایران شدید.
سپاه فجر استان فارس این اقدام درخشان، انقلابی، الهی، مردمی و عقلانی ملت بزرگ ایران بویژه ملت شهید پرور فارس را ارج نهاده و آرزوی توفیقات بیشتر را در صراط رسیدن به قله های افتخار در مسیر  اهداف انقلاب اسلامی از خدای متعال برای آحاد ملت ایرانیان سرافراز و مومن  مسئلت می نماید.

هادی قاسمپور رییس ستاد انتخاباتی قاضی زاده نامزد انتخابات ریاست جمهوری در فارس نیز اعلام کرد:‌ بار دگر مردم غیور کشورم و هم استانی های عزیزم با وجود وضعیت کرونا و مشکلات موجود وتبلیغات دشمن حماسه آفریدند.حضور ومشارکتی که مهر تاییدی است به نظام مقدس جمهوری اسلامی وانقلاب عزیزمان ولبیکی است به امر رهبر عزیزمان وحرکتی برای تحول وتغییر بنیادی. بنده نیز به سهم خودم این حضور ومشارکت بالا را به رهبر عزیزتر از جانم تبریک می گویم و دست مردم کشورم و هم استانی های عزیزم را از عمق جان می بوسم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha