۲۹ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 2485
کد خبر: 84374679
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ولایتی به آیت‌الله رییسی تبریک گفت

ولایتی: پیروز اصلی این میدان، مردم بزرگوار ایران اسلامی هستند
ولایتی به آیت‌الله رییسی تبریک گفت

تهران- ایرنا- رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی پیروزی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی در انتخابات گفت: پیروز اصلی این میدان، مردم بزرگوار ایران اسلامی هستند که بار دیگر این حماسه سیاسی را در تاریخ این‌ مرز و بوم ثبت و ضبط کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، علی اکبر ولایتی روز شنبه در پی اعلام پیروزی سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری کشورمان در پیامی با تبریک، این موفقیت به وی گفت: حضور افتخارآمیز ملت بزرگ ایران در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با وجود تمامی توطئه‌ها و دشمنی‌ها برای ایجاد ناامیدی در میان مردم، بار دیگر شکوه و جلوه‌های بی‌نظیر وفاداری و همراهی ایرانیان را در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و در راستای اعتلاء، اقتدار، امنیت، توسعه و پیشرفت کشور، در برابر چشمان همه جهانیان و همچنین دوستان و دلسوزان نظام و انقلاب به نمایش گذارد.

این پیام افزود: در این میان نگاه عدالت‌محور، مبارزه با فساد، تبیین برنامه‌های راهبردی اثرگذار، تلاش برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات آحاد مردم، نخبه گرائی، شایسته سالاری، تامین اقتدار و امنیت کشور، اولویت یافتن موضوعات اقتصادی، جهش تولید و رفع موانع، توسعه تعاملات بین‌المللی و ... از جمله مهمترین دیدگاه‌ها و نقطه نظرات جنابعالی بود که اقبال عمومی را به دنبال داشت و یقینا با همراهی ملت فهیم و بزرگوار ایران و انسجام ملی در گام دوم انقلاب، عظمت و پیشرفت ایران اسلامی تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب بیش از گذشته محقق خواهد شد و توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را نیز از میان خواهد برد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: پیروز اصلی این میدان، مردم بزرگوار ایران اسلامی هستند که بار دیگر این حماسه سیاسی را در تاریخ این‌ مرز و بوم ثبت و ضبط کردند.

ولایتی عنوان کرد: این موفقیت و پیروزی بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری، مردم بزرگوار ایران و جنابعالی تبریک عرض می‌کنم و بی‌تردید دوره جدیدی از امید، نوسازی و شکوفائی ایران اسلامی را شاهد و ناظر خواهیم بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha