۷۴.۵ درصد مردم چاراویماق در انتخابات شرکت کردند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: ۷۴.۵ درصد از واجدان شرایط رای‌دادن در این شهرستان در انتخابات ریاست‌ جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.  

رسول یعقوبی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نزدیک ۲۴ هزار نفر از ساکنان این شهرستان در انتخابات ۲۸ خردادماه واجد شرایط رای دادن بودند که ۱۷ هزار و ۷۹۷ نفر از آنان در پای صنوق‌های رای حاضر شدند.

وی اضافه کرد: همچنین در انتخابات شورای اسلامی شهر قره آغاج «خالق عبادی پور» با یک هزار و ۳۳۹ رای، «مهدی حبیب اللهی» با یک هزار و ۲۸۰ رای، «وحید اسمعیلی» با یک هزار و ۲۱۶ رای، «رحیم محمودپور» با یک هزار و ۱۷۲ رای و «توحید محمدپور» با یک هزار و ۱۶۱ رای به ترتیب بیشتری آرا را به خود اختصاص دادند.

وی ادامه داد: «یونس شیرزاده» با یک هزار و ۸۱ رای، «سید حمید هاشمی» با ۹۷۳ رای و «جعفر محبی» با ۹۳۵ رای نیز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.  

فرماندار چاراویماق اظهار کرد: در شورای اسلامی شهر قره آغاج مرکز شهرستان چاراویماق ۵ نفر عضو اصلی و ۳ نفر عضو علی‌البدل هستند.

یعقوبی تصریح کرد: از مجموع ۱۶ هزار و ۴۳۱ رای صحیح به ترتیب سیدابراهیم رئیسی با ۱۱ هزار و ۶۳۰ رای، عبدالناصر همتی با ۲ هزار و ۳۰۲ رای، محسن رضایی با ۲ هزار و ۱۰۸ رای و قاضی‌زاده هاشمی با ۳۹۱ رای بیشترین آرای شهرستان را به خود اختصاص دادند.

به گزارش ایرنا در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۷۵ شعبه اخذ رای و ۲۱۹ صندوق در چاراویماق پیش‌بینی شده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha