مطهری: قهرمانی سوپرجام را به هواداران پرسپولیس هدیه خواهیم داد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مهمی مقابل رقیب خوب تراکتور پیش رو داریم اما قول می دهم که فردا قهرمانی سوپرجام را به آنها هدیه دهیم.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر تراکتور در دیدار سوپرجام باشگاه‌های ایران اظهار داشت: دلتنگ هواداران هستیم. دیدار فردا تنها یک تک بازی نیست. پرسپولیس و تراکتور قهرمان دو جام شدند. تراکتور قهرمان جام حذفی و پرسپولیس قهرمان تورنمتی سخت تر به اسم لیگ برتر. این دیدار بزرگی است و سوپرجام قهرمان قهرمانان را مشخص می کند.

وی افزود: تراکتور حریف قابل احترامی برای ما است. ما پرسپولیس هستیم و بازیکنان ما فوتبال خوب و با کیفیتی ارائه می دهند. به این بازیکنان اعتقاد داریم. ما میزبان نیستیم چرا که هواداران را کنارمان نداریم. اولین جام ۱۴۰۰ را برای هواداران در تهران نگه می داریم. امروز هم آخرین تمرینمان را پیش از این دیدار برگزار خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: تراکتور رقیب خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. ما هم دنبال این هستیم تا فردا فوتبال خوبی ارائه دهیم تا جام را تقدیم هوادارانمان کنیم.

وی در خصوص مصدومیت دو بازیکن پرسپولیس در اردوی تیم ملی اضافه کرد: زمانی که اسم تیم ملی و ایران به میان می‌آید، اولویت ما تیم ملی است. صعود این تیم را به بازیکنان و مردم تبریک می گویم. تیم ملی کار سختی داشت و صعود آنها برای همه فوق العاده‌ای بود. بازیکنان ما نقش ویژه و کلیدی داشتند. در بازی‌های تیم ملی ۲ بازیکن ما آسیب دیدند و این موضوع کار را برای ما سخت کرده است. بازیکنان ملی‌پوش ما تاثیرگذار هستند اما اولویت ما هم تیم ملی است.

مطهری در مورد آخرین وضعیت رادوشوویچ اضافه کرد: رادو دروازه بان تیم ما بوده و برای این تیم زحمت کشیده است. مربیان و بازیکنان باید به باشگاه و از طرفی باشگاه به بازیکنان باید متعهد باشد. موضوع بزرگی نیست و این مشکل زود حل خواهد شد.

وی در خصوص فشردگی بازی‌های پرسپولیس تصریح کرد: این ۶ بازی برای ما از فردا آغاز می شود و می‌خواهیم که شروع راه سختمان را با کسب جام شروع کنیم تا کار راحت تری پیش رو داشته باشیم. فردا باید انقدر مقتدر و قوی عمل کنیم تا این جام و برد در ادامه مسیر به ما کمک خواهد کرد. کادرفنی پرسپولیس کمتر حرف می زند و بیشتر عمل می کند. برخی از دوستان در خصوص زمین و زمان و خیلی مسائل دیگر حرف می زنند اما ما صحبت کمتر و کار بیشتر در برنامه داریم. دوره زمانی مهمی در جام حذفی و قهرمانی دوباره در لیگ برتر پیش رو داریم.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود برخی بازیکنان پرسپولیس در پایان فصل از این تیم جدا خواهند شد، اضافه کرد: اینکه برخی تیم ها خواهان بازیکنان پرسپولیس هستند عجیب نیست اما مهمترین بازی های خود در فصل را در پیش داریم. ما فهرستی ندادیم و به بازیکنان حال حاضر تیم اعتقاد داریم. طبیعی است برای کنعانی زادگان یا برخی بازیکنان دیگر پیشنهاد بیاید. در خصوص این مسایل باید در پایان فصل حرف زد و الان زمان مناسبی برای این کار نیست.

مطهری در رابطه با بازیکنان غایب سرخپوشان اضافه کرد: اولویت ما تیم ملی و نام بزرگ ایران است. فردا کمال و وحید امیری را نخواهیم داشت. کادر پزشکی تلاش می کنند این دو نفر را برای بازی‌های بعد آماده کنند.

سوپرجام باشگاه های ایران فردا یکشنبه از ساعت ۱۹:۵۰ میان پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha