نتایج انتخابات طرقبه شاندیز اعلام شد

مشهد- ایرنا- فرماندار طرقبه شاندیز (بینالود) گفت: انتخابات ۲۸ خرداد ماه با مشارکت ۸۵ درصدی مردم در ۸۵ شعبه اخذ رای این شهرستان برگزار شد.

سیدحسن حسینی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: جواد عبدی زاده خادر با ۲ هزار و ۳۶۰ رای، غلامرضا جودی شاندیز با ۲ هزار و ۲۳۳ رای، علی فرودی با ۲ هزار و ۱۸۴ رای، هادی اصغری خادر با هزار و ۹۶۱ رای و حسین آقا بیگی شاندیز با هزار و ۶۸۷ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شاندیز انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در شهر طرقبه نیز جواد عابدینی طرقبه با سه هزار و ۵۴ رای، فرزانه تشطریان با ۲ هزار و ۹۳۱ رای، محمد حسین بافنده طرقبه با ۲ هزار و ۷۴۳ رای، امین گلگار طرقبه با ۲ هزار و ۷۰۴ رای و سید احمد پورموسوی طرقبه با ۲ هزار و ۴۶۲ رای به عضویت شورای این شهر درآمدند.  

فرماندار بینالود گفت: در انتخابات ریاست جمهوری نیز از مجموع ۴۹ هزار و۳۳۱ رای ماخوذه در این شهرستان، سید ابراهیم رییسی ۳۶ هزار و ۴۴۷ رای، عبدالناصر همتی ۲ هزار و ۵۳۵ رای، امیرحسین قاضی زاده هزار و ۹۲۷ رای و محسن رضایی هزار و ۸۷۰ رای کسب نمودند.  

وی افزود: سید محمدرضا مدرسی یزدی، عباس شاه رفعتی و غلامرضا مغیسه سه نامزد انتخابات میان‌دوره ای مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی هم به ترتیب ۱۹ هزار و ۷۳۶ رای، پنج هزار و ۸۶۷ رای و ۲ هزار و ۲۰۷ رای به دست آوردند.

براساس آمار دستگاه‌های خدماتی، شمار ساکنان شهرستان بینالود حدود ۸۰ هزار نفر است که این تعداد در ۲ شهر طرقبه و شاندیز و ۳۹ روستای دارای دهیاری سکونت دارند.  همچنین در مجموع ۱۵ آبادی طرقبه شاندیز، روستای هدف گردشگری محسوب شده و ییلاقی و گردشگر پذیر هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha