نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خمین اعلام شد

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: ۶ منتخب اصلی انتخابات شورای اسلامی شهر خمین پس از شمارش آرا در این شهرستان مشخص شد.

« احمد طهرانی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از تعداد ۹۱ هزار تعرفه تحویل داده شده به این شهرستان، ۴۴ هزار۹۹۶ تعرفه برگه رای داخل صندوق ها انداخته شد.

وی ادامه داد: در مجموع بیش از ۸۰ هزار نفر از شهروندان خمین در این دوره از انتخابات واجد شرایط رای بودند.
فرماندار خمین گفت: محمد بیات با ۹ هزار و ۴۰۱ رای، علی بیات با چهار هزار و ۲۴۱رای، محمدعلی فرقدان با سه هزار و ۳۲۳ رای، محمدتقی عظیمی با ۲ هزار و ۶۴۰ رای،  خورشید هاشمی نیا با ۲ هزار و ۵۱۰ رای و روزبه عربی با ۲ هزار ۴۷۰ رای به عنوان اعضای اصلی ششمین دوره شورای شهر خمین انتخاب شدند.
طهرانی افزود: اعضای علی البدل ششمین دوره انتخابات شورای شهرخمین نیز امید طاهری با ۲ هزار و ۴۱۹ رای، رضا دالائی با ۲ هزار و ۳۰۲ رای، میثم هاشمی با یک‌هزار و ۹۷۱ رای، عفت احمد پناهی با یکهزار و ۸۷۷رای، و امرالله فردی با یکهزار و ۸۶۱ رای هستند.
وی نتایج نهایی شورای شهر قورچی باشی را اعلام کرد و گفت: ابوالحسن مظاهری با ۴۰۳ رای، احمد حسنی با ۲۶۹ رای، ابوالفضل بیات با ۱۶۶ رای، مهدی شیخی با ۱۶۲ رای و ابوطالب معینی با ۱۵۹ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
طهرانی ادامه داد: میثم جابری با ۱۵۴ رای، محبوبه دادخواه با ۱۵۰ رای، و حامد صالحی با ۱۴۱ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی قورچی باشی انتخاب شدند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha