نتایج انتخابات در استان اردبیل پس از تایید وزارت کشور اعلام می‌شود

اردبیل- ایرنا- معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: نتیجه انتخابات پس از تایید وزارت کشور به تفکیک نامزدها به مردم شریف این استان اعلام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بهروز ندایی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آرای همه منتخبان و درصد مشارکت در استان اردبیل پس از تایید وزارت کشور اعلام و سپس منتخبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی فرمانداری‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی افزود: شمارش آرای ریاست جمهوری در صندوق‌ها مراحل آخر را سپری می‌کند و جز چند صندوق نتیجه سایر شعب مشخص شده است؛ در انتخابات شوراهای اسلامی نیز نتیجه در شهرهای کوچک و روستاها مشخص شده است و در شهرهای بزرگ نیز در حال شمارش آرا هستند که تا اواخر امروز مشخص خواهد شد.

معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل با تشکر از مردم این استان گفت: مردم دیروز با حضور پرشور خود حماسه آفریدند و نسبت به انتخابات رئیس جمهوری و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا اقدام کردند.

وی اضافه کرد: مشارکت مردم استان اردبیل در انتخابات به طور معمول از میانگین کشوری بالاتر است و در این دوره هم مشارکت خوبی را شاهد بودیم.

ندایی یادآور شد: هر موقع از مردم خواسته شده که در عرصه حضور پیدا کنند، اجابت کرده‌اند و به ویژه مردم استان اردبیل حضور پرشوری از جمله در بحث کرونا و سایر موارد مانند انتخابات به عنوان یک جشن سیاسی داشته‌اند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه برگزار شد و بر اساس آمارها یک میلیون و هزار و ۴۷۰ نفر در این  استان واجد شرایط رای دادن بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha