نتایج شمارش آرای انتخابات شوراهای شهرهای خوشاب اعلام شد

سبزوار- ایرنا- نتایج نهایی شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای سلطان آباد، نوده انقلاب و مشکان شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی اعلام شد.

فرماندار خوشاب روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در انتخابات شورای اسلامی شهر سلطان آباد از مجموع چهار هزار و ۱۳ برگ رای صحیح، علی اکبر صباغی با هزار و ۸۰۵ رای، موسی الرضا سلطان آبادی با هزار و ۶۰۳ رای، محمود حیدری با  هزار و ۱۱۱رای و هادی سلطان آبادی با هزارو ۱۰۷ رای و یحیی نجاری با هزار و۱۰۳رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی مشخص شدند.

وی ادامه داد: همچنین سید اصغر حسینی با هزار و ۵۷ و قاسم علی عزتی با هزار و ۲۷ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر سلطان آباد انتخاب شدند.

فرماندار خوشاب گفت: در انتخابات شورای اسلامی شهر نوده انقلاب نیز  مهدی نوده با ۸۶۷، مهدی نودهی با ۶۸۱، محمدحسن شابسته صدر با ۶۰۶ و سکینه نوده با ۵۶۸ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی مشخص شدند.

خدمتگزار افزود: همچنین در شهر مشکان خوشاب محمد رضا مشکانی با ۹۰۰ رای، سید اسماعیل مشکانی با ۸۹۲، مصطفی مشکانی با ۶۰۸، حسین اصغر عباسی با ۵۰۷ و غلامرضا مشکانی با ۴۷۴ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی انتخاب شدند.

 بر اساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت شهرستان خوشاب حدود ۳۳ هزار نفر اعلام شده بود که از این تعداد ۷۰ درصد جمعیت معادل ۲۳ هزار و ۴۴۵ نفر واجد شرایط رای بوده اند که تمامی این افراد در انتخابات شرکت کردند.

شهرستان خوشاب به مرکزیت سلطان آباد در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha