۲۹ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۵
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84374413
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت تردد شبانه از امشب در زنجان اجرا می‌شود

زنجان - ایرنا - رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان زنجان گفت: محدودیت های تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد، از امشب (شنبه ۲۹ خرداد ماه جاری) مجدد اعمال می‌شود.

سرهنگ محمدحسن خلجی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: رانندگانی که نسبت به محدودیت های تردد شبانه، بی توجه باشند یقین بدانند که پلیس برابر  با قانون با آنان رفتار کرده و هیچ اغماضی نیز در کار نخواهد بود.

وی اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ و تمهیدات در نظر گرفته شده به منظور تمدید احتمالی زمان رای گیری، محدودیت های تردد خودرویی جمعه شب لغو شد اما امشب بازهم از ساعت ۲۱  تا ۳ بامداد به منظور مقابله و پیشگیری از کرونا، اعمال خواهد شد.

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک استان زنجان گفت: رانندگان نگران پیامک‌های ثبت تخلف تردد شبانه در طی روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه جاری نباشند زیرا جریمه‌های صورت گرفته احتمالی، اعمال نخواهد شد.

خلجی، تصریح کرد: مردم این استان در خصوص اعمال محدودیت های تردد خودرویی شبانه با پلیس راهنمایی و رانندگی، همکاری خوبی دارند که این جای تقدیر دارد اما در این میان بعضا برخی رانندگان این محدودیت ها را رعایت نمی کنند که آنها نیز مشمول اعمال قانون می شوند.

وی اظهار داشت: محدودیت‌های تردد شبانه خودرویی از فروردین ماه امسال در تمام شهرهای استان زنجان با رنگ بندی قرمز، نارنجی و زرد کرونایی،  اعمال می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha