منتخبین شورای شهر گرمه خراسان شمالی مشخص شدند 

بجنورد- ایرنا- فرماندار گرمه گفت: منتخبین دوره ششم شورای اسلامی در سه شهر این شهرستان خراسان شمالی با آرای مردم انتخاب و مشخص شدند.

علیرضا گل حسنی روز شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در شهر گرمه، پوران شکاریان با هزار و ۵۴۸ رای، زینب حسینی با هزار و ۵۳۱ رای، تقی یعقوی با هزار و ۵۰۱ رای، شیرالله اسدی با هزار و ۴۵۵ رای، محمدعلی نجاری با هزار و ۳۴۷ رای نفرات اول تا پنجم شورای شهر شدند.

وی افزود: در این شهر علی بداغی، عباس محمودیان و حمید هدایتی فرد به عنوان اعضای علی البدل این پارلمان محلی انتخاب شده اند.

فرماندار گرمه اظهار داشت: در شهر ایور هم رضا طالبی ایور، حسن غلامی و محمدمهدی عباسی، حسین شیخ زاده و حامد حاج طالبی به ترتیب بیشترین آرای مردم را به خود اختصاص داده اند.

وی خاطرنشان کرد: در شهر درق هم محمود اربابی، نعمت حسن زاده، علی نوروزی، عباسعلی محمدزاده و موسی میرزایی توانسته اند به ترتیب، بیشترین آرا را برای کسب کرسی پارلمان محلی این شهر کسب کنند. 

گل حسنی با بیان اینکه در شهرستان گرمه، بیش از ۱۹ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند که ۷۴.۲۵ درصد از این تعداد در انتخابات مشارکت کردند گفت: ۱۴ هزار و ۲۴۰ نفر در این شهرستان پای صندوق های رای حاضر شده و در این رویداد سیاسی مشارکت کردند.  

فرماندار گرمه اظهار داشت: این شهرستان، بیشترین مشارکت انتخاباتی خراسان شمالی را روز ۲۸ خردادماه به خود اختصاص داد.  

در انتخابات ۲۸ خردادماه، ۳۸ شعبه و ۷۶ صندوق اخذ رای در نقاط شهری و روستایی گرمه تدارک دیده شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha