نتیجه انتخابات شورای اسلامی ۶ شهر شهرستان شاهرود اعلام شد

شاهرود – ایرنا - فرماندار شاهرود گفت: نتیجه انتخابات شورای اسلامی ۶ شهر این شهرستان با اتمام شمارش آراء مشخص شد و اعضای اصلی و علی البدل آن با انتخاب مردم برگزیده شدند.

ابوطالب جلالی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برگزیدگان مردم برای شورای اسلامی شهر شاهرود در انتخابات روز بیست و هشتم خرداد به ترتیب محسن احمدی با ۲۶۹۱۳ رای، حمیده محبی با ۷۶۸۴ رای، جواد بیطرف ۶۷۳۶  رای، حمید رضا قنبریان با ۵۹۷۱ رای، سیده زهرا موسوی با ۵۶۴۶ رای، سید احمد میرزایی با ۵۵۶۲ رای و مهدی ترابی با ۵۵۴۹ رای بودند و اعضای علی البدل هم به ترتیب محمد رضا یونسیان با ۵۰۳۵ رای، محمد عرب نجفی با ۴۶۱۳ رای، محمد علی قاسمی با ۴۳۸۷ رای، حمیدرضا کیقبادی با ۳۶۱۰ و حمیدرضا جلالی با ۳۵۳۳ رای مشخص شدند.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته مردم شاهرود انتخابات پرشوری را برگزار کردند، اظهار داشت: برگزیدگان مردم برای شورای اسلامی شهر بسطام هم به ترتیب ناصر شمس با ۱۰۰۸ رای، احسان احمدی با ۹۳۶ رای، علی عباسی با ۹۳۵ رای، محسن حسنی با ۹۱۲ رای و علی وکیلی با ۷۳۵ رای به عنوان اعضای اصلی و سمانه باقری ۶۶۸ رای، جواد خدامی با ۶۴۰ رای، حمیدرضا دباغی با ۴۹۴ رای به عنوان اعضای علی البدل تعیین شدند.

جلالی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات تخلف اندکی اتفاق افتاد که با تذکر به موقع برطرف شد، ابراز داشت: منتخب مردم برای شورای اسلامی شهر بیارجمند هم به ترتیب عالیه سادات آمیقی با ۷۴۶ رای، جابر بخشی با ۵۳۱ رای، سید رضا حسینی با ۵۰۵ رای، محمد حسین احمدی با ۴۸۴ و مریم کریمی با ۴۵۴ رای به عنوان اعضای اصلی و محمد باقری با ۴۲۳ رای ، رمضانعلی باقری با ۴۱۵ رای و رحمت الله باقری با ۴۰۱ رای به عنوان اعضای علی البدل بودند.

فرماندار شاهرود برگزیدگان شهر رویان شاهرود را به این ترتیب اعلام کرد: حمید رضا عامری با ۷۸۳ رای، محمد علی بیاری با ۷۲۵ رای، محمد علی بخشی با ۵۳۱ رای، سید محمد غفوری با ۵۱۷ رای و علی محمدی خواه با ۵۰۹ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر رویان و سید محمد حسینی با ۴۸۸ رای، علی اصغر حسن خانی با ۴۷۳ رای و سید علی غفوری با ۴۶۱ رای به عنوان اعضای علی البدل مشخص شدند.  

وی با بیان اینکه مردم شاهرود با مشارکت حداکثری خود در انتخابات بار دیگر ثابت کردند پای آرمان های نظام و انقلاب ایستاده اند، افزود: اعضای اصلی  برای شورای شهر کلاته خیج هم به ترتیب سید جلال میری با ۱۱۷۸ رای، عبدالله غنچه با ۸۲۲ رای، علی محمد عرب زینلی با ۶۶۳ رای، حسین عرب انصاری با ۶۶۰ رای و عزیز عرب نجفی با ۵۷۴ رای برگزیده مردم برای شورای اسلامی این شهر بودند و اعضای علی البدل نیز جواد عجم با ۴۵۸ رای و رضا عجم اکرامی با ۴۰۷ رای انتخاب شدند.

معاون استاندار سمنان ادامه داد: برای شورای اسلامی شهر مجن هم به ترتیب حسین یارمحمدی با ۱۱۴۸ رای، حسین رحمان دوست با ۸۶۷ رای، زهرا کاظمی پور با ۸۱۲ رای، علیرضا رمضانی با ۷۴۸ رای و مسلم صحرایی با ۶۸۸ رای به عنوان اعضای اصلی منتخب مردم بودند و اعضای علی البدل هم به ترتیب سید حسین سادات با ۶۰۳ رای، عباس بابایی با ۵۷۱ رای و علیرضا سهرابی با ۴۸۵ رای انتخاب شدند.

در این دوره از انتخابات ۲۳۸ صندوق در سطح شهرستان شاهرود آرای شهروندان را دریافت کردند که از این تعداد ۱۹۳ صندوق ثابت و ۴۵ شعبه سیار است.

برای ششمین دوره انتخابات شوراه ای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شاهرود ۸۱۶ داوطلب نام نویسی کردند که این آمار در مقایسه با دوره قبل ۹.۱ درصد افزایش داشته است.

برای برگزاری این دوره از انتخابات برای ۶ شهر شهرستان شاهرود ۲۰۵ تن نامزد بودند که از این تعداد ۱۳۴ تن در شهر شاهرود ، ۱۵ تن در بیارجمند، ۱۵ تن در بسطام ، ۱۶ تن در مجن ، ۹ تن در کلاته خیج و ۱۶ تن نیز در شهر رویان حضور داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha