اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر شیروان اعلام شد

بجنورد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستای شیروان گفت: با پایان یافتن شمارش آراء هفت نفر از منتخبان شورای این شهر ۸۵ هزار نفری مشخص شدند.

علی ذوالفقاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محمد محمد زاده قانعی با ۴ هزار و ۲۴ رای، علی عاقل با ۳ هزار و ۷۴۹ رای، محمود رشیدی با ۳ هزار و ۵۸۴ رای، عقیل آریان فرد با ۳ هزار و ۲۰۷رای، جواد اسماعیل زاده ۲ هزار و ۸۵۳، مهدی حسنی قلعه حسن ۲ هزار و ۸۳۴  و حسن اسکندریان با  ۲ هزار و ۸۱۳ رای به ترتیب دارندگان بیشترین رای شورای اسلامی شهر شیروان و اعضای اصلی انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: همچنین نجف علی روشن بوانلو با ۲ هزار و ۸۰۱، محمد قدرتی ۲ هزار و ۶۰۹، علیرضا همتی چوکانلو با ۲هزار و ۵۵۹ رای، قاسم محمدی مقدم ۲ هزار و ۵۱۷ و محسن فیاضی پسندیده با ۲هزار و ۳۶۳ رای به عنوان اعضای علی البدل شوری اسلامی شهر این دوره شیروان انتخاب شدند.

در این دوره از انتخابات ۹۸۷ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا و ۱۲۱ داوطلب در چهار شهر شیروان، زیارت، لوجلی و قوشخانه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

همچنین آمار جمعیت واجدین شرایط رای در این شهرستان ۱۲۴ هزار و ۲۵ نفر بود که ۶۷ آن در انتخابات شرکت کردند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا  همزمان با سراسر کشور دیروز ۲۸ خردادماه در ۷۶ شعبه شهری شیروان برگزار شد که ۲۰۹ صندوق تمام مکانیزه در این شهر مستقر بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha