فرماندار: ۶۱ درصد مردم عجب‌شیر در انتخابات شرکت کردند

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب‌شیر گفت: ۶۱ درصد مردم این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و نیز ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

عادل اصغرپور روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع ۵۴ هزار و ۲۰۰ واجد شرایط رای در این شهرستان، ۳۳ هزار و ۶۴ نفر در این انتخابات شرکت کردند که نشان‌دهنده میزان قابل قبول مشارکت و حضور مردم در حق تعیین سرنوشت خودشان است.

وی با اشاره به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر عجب‌شیر ادامه داد: در این رقابت‌ها و پس از شمارش کامل آرای ماخوذه از شعبه‌های اخذ رای به ترتیب «علیرضا شریفی‌حوری» با سه هزار و ۹۷ رای، «مجید مرادی» با ۲ هزار و ۵۵۱ رای، «صمد احمدپورچنار» با ۲ هزار و ۳۴۹ رای، «قادر فدایی» با ۲ هزار و ۸۰ رای و «شهریار قادری» با ۲ هزار و ۱۳ رای، «حمید سرمدی» با یکهزار و ۹۸۶ رای، «رقیه واحدی» با یکهزار و ۸۶۸ رای و «سیدابراهیم رضوی» با یکهزار و ۷۱۴ رای حائزان اکثریت آرا شدند.

وی اضافه کرد: «خلیل دژم‌پور» با یکهزار و ۵۳۲ رای، «زهرا شهبازیان» با یکهزار و ۴۴۷ رای، «رویا راکبی» با یکهزار و ۸۲ رای، «ناصر شکارچی» با ۷۸۱ رای، «داود جعفریان» با ۵۸۷ رای، «اسماعیل کاردان» با ۴۴۵ رای، «صادق اعتمادیان» با ۴۲۷ رای و «علی محمدی بوکت» با ۱۰۵ رای در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

وی با اشاره به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر جوان‌قلعه ادامه داد: در این رقابت‌ها و پس از شمارش کامل آرای ماخوذه از شعبه‌های اخذ رای به ترتیب «کریم شجاعی» با ۱۴۴ رای، «جعفر دیواری» با ۱۲۶ رای، «صفر عندلیبی‌فر» با ۱۱۷ رای و «هادی نوری» با ۱۱۴ رای، «امین حسین‌زاده» با ۱۰۹ رای، «محمد چابک غازانی» با ۱۰۵ رای و «داریوش قاسم‌زاده» با ۷۸ رای و «موسی سلحشورآغاجری» با ۷۰ رای حائزان اکثریت آرا شدند.

وی با اشاره به تعداد آرای شمارش شده ریاست‌جمهوری در عجب‌شیر بیان کرد: شرکت‌کنندگان در این انتخابات به ترتیب ۱۸ هزار و ۹۴۲ رای به سیدابراهیم رئیسی، چهار هزار و ۲۰ رای به عبدالناصر همتی، ۲ هزار و ۶۹۵ رای به محسن رضائی و یکهزار و ۱۷۹ رای به سیدامیر قاضی‌زاده هاشمی رای دادند.

به گزارش ایرنا برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در عجب‌شیر ۹۰ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در نظر گرفته شده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha