نماینده مجلس: مردم در انتخابات ۲۸ خرداد به فرمان رهبری لبیک گفتند

کرج- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ به فرمان رهبری معظم انقلاب لبیک گفتند که این حماسه آفرینی تحسین برانگیز است.

علی حدادی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا  هدف مشترک حضور رای‌دهندگان در انتخابات ۲۸ خرداد را لبیک گویی به فرمان رهبری معظم انقلاب  دانست و اظهارداشت: در سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست  جمهوری و ششمین دوره انتخابات  شوراهای اسلامی شهر و روستا مردم درپای صندوق های رأی حاضر شدند تا به اهداف پوچ دشمنان نه بگویند.

وی گفت:  با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی و شرایط پرتلاطم  زندگی خانواده‌ها، تصور دشمنان بر این بود که این موضوع اهرم فشار برای شرکت نکردن و ایجاد فاصله بین مردم و نظام می شود.

حدادی بیان داشت: هر چند شرایط زندگی برای بسیاری از مردم طاقت‌فرسا شده اما هموطنان صبور، نجیب، مقاوم و شریف ایران از جمله مردم ولایی و بصیر استان البرز بویژه این حوزه انتخابیه باز هم پای کار آمدند.

 وی بیان داشت: با وجود دلخوری‌ها و گلایه‌مندی‌ها از ناکارآمدی‌ها، مردم باز هم با مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد افتخار آفریدند.

وی تصریح کرد: دراین جشن ملی مردم آمدند تا بگویند به آرمانهای امام راحل و شهدا پایبند هستند.

حدادی با اشاره به اینکه حماسه ملی ایرانی ها در روز انتخابات پیام قوی و محکمی برای دشمنان درپی داشت، اضافه کرد: مردمی که دل در گرو این انقلاب دارند و هر جا که نیاز به حضورشان بوده، ایستادند و بار دیگر در کنار هم مشت بر دهان استکبار زدند و با آرای خود سربلندی ایران اسلامی را رقم زدند.

وی ادامه داد: مردم با شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر حماسه ماندگاری را در تاریخ انقلاب اسلامی آفریدند.

حدادی  گفت: رای اولی ها نیز حضور پررنگ داشتند و همه با رعایت پروتکل های بهداشتی رای خود را به صندوق انداختند و با رای درست و آگاهانه خود الگوی ملت های آزاده و آزادیخواه شدند.

نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان وچهارباغ در مجلس شورای اسلامی ،عنوان کرد: نزدیک به ۲ سال است دشمنان نظام اسلامی تلاش می‌کنند انتخابات را کمرنگ‌ کرده جلوه دهند.

وی به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که حفظ نظام از اوجب واجبات است و یکی از مواردی که برای حفظ نظام لازم است نیز اشاره کرد و افزود: مردم به پای صندوق های رأی آمدند و توطئه دشمنان را خنثی کردند.

حدادی تاکید کرد: مردم در انتخابات ۲۸ خرداد حاضر شدند تا فرد صالح، کار آمد، پایبند به آرمان های انقلاب، متدین، امانتدار و توانا در اداره کشور را برای رییس جمهوری انتخاب کنند.

استان البرز دارای هفت شهرستان  تابعه و جمعیتی حدود سه میلیون نفر است که از این تعداد یک میلیون و ۷۸۰ هزار نفر از جمعیت این استان واجد شرایط رای دادن بودند.

یک هزار و ۱۱۴ شعبه ثابت و ۴۹ شعبه سیار در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و تیره‌های عشایری روز ۲۸ خردادماه همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران آرای مردم استان البرز را جمع آوری کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha