نتایج شمارش آرای انتخابات شورای شهر نقاب اعلام شد

سبزوار- ایرنا- نتایج نهایی شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شهر نقاب مرکز شهرستان جوین خراسان رضوی اعلام شد.

فرماندار جوین روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: در انتخابات شورای اسلامی شهر نقاب از مجموع حدود چهار هزار و ۲۰۰ برگ رای صحیح اخذ شده علی محمد محمدی با ۲ هزار و ۸۹۹ رای، جواد جوادی با ۲ هزار و ۸۹۵ رای، حمزه ملک خواهی با ۲ هزار و ۴۱۴ رای، هاشم ملایجردی با ۲ هزار و ۳۶۸ رای و رحمت الله محمدی خواه با ۲ هزار و ۲۱۵رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی مشخص شدند.

حسین جمشیدی اضافه کرد: ابوالقاسم شمس آبادی و  مسعود نقابی هم به ترتیب با ۲ هزار و هشت و هزار و ۷۷۹ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر نقاب جوین انتخاب شدند.

فرماندار جوین گفت: حدود ۲ هزار نفر در بخش‌های مختلف اجرایی، نظارت و بازرسی برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان جوین مشارکت داشتند.

جمشیدی با اشاره به مشارکت ۷۹ درصدی مردم شهرستان جوین در انتخابات روز گذشته افزود: به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی ۷۰ شعبه اخذ رأی برای برگزاری انتخابات در این شهرستان در نظر گرفته شده بود که این تعداد در انتخابات سال ۹۸ حدود ۶۰  شعبه اخذ رای بود.

نقاب، مرکز شهرستان ۵۴ هزار نفری جوین در ۳۰۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha