نتایج نهایی انتخابات در هندیجان اعلام شد

اهواز- ایرنا- فرماندار شهرستان هندیجان گفت: با پایان شمارش آرا، نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در هندیجان مشخص شد.

علی بویری روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در این دروه از انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان هندیجان، سید ابراهیم رئیسی ۹ هزار و ۸۱۰ رای، محسن رضایی میر قائد پنج هزار و ۲۱۸ رای، عبدالناصر همتی ۵۳۸ رای و سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی ۲۵۹ رای را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر در هندیجان فعالیت داشتند. 
فرماندار هندیجان با تاکید بر اینکه انتخابات روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در کمال آرامش و امنیت کامل در شهرستان و شعب اخذ رای برگزار شد ادامه داد: تعداد ۵۴ شعبه اخذ رای در هندیجان آرای شهروندان این شهرستان را جمع آوری کرد. 
بویری به نتایج انتخابات شورای شهر هندیجان اشاره کرد و گفت: اکبر شنبدی با سه هزار و ۱۱۱ رای، مهدی عبادی با ۲ هزار و ۵۰۴ رای، علی اکبر بیرونی با ۲ هزار و ۴۲۰ رای، عارف عبادی با ۲ هزار و ۳۲۵ رای، امیر شکاری با ۲ هزار و ۲۲۴ رای به عنوان اعضای منتخب شورای شهر هندیجان انتخاب شدند. 
وی اضافه کرد: همچنین میثم عبادی با ۲ هزار و ۱۸۵ رای، فاروق جنتی با ۲ هزار و ۷۷ رای و محسن شعبانی با ۲ هزار و ۱۴ رای  به عنوان عضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر هندیجان انتخاب شدند. 
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا بامداد شنبه پایان یافت.
بر اساس این گزارش، چهار هزار و ۱۸۳ شعبه اخذ رای در خوزستان پیش بینی شده که ۲ هزار و ۲۹۶ شعبه از آنها شهری و یک هزار و ۸۸۷ شعبه روستایی است.حدود یک صد هزار نفر نیز کار برگزاری انتخابات را در خوزستان انجام می‌دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha