نتایج انتخابات در شهرستان کلات خراسان رضوی اعلام شد

مشهد- ایرنا- فرماندار کلات در استان خراسان رضوی گفت: با اتمام شمارش آرا در ۵۴ شعبه اخذ رای نتایج انتخابات در این شهرستان با مشارکت ۷۸ درصد مردم مشخص شد.

مهدی ناصری روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در شهر کلات نادر محمد پیرزاده دربندی با هزار و ۱۲۳ رای، سعید ابراهیمی عرفانی با هزار و ۱۰۱ رای، علیرضا حسن زاده با هزار و چهار رای، بهنام پیروی قله زو با ۷۳۹ رای و رحمان الیاسی کلات با ۷۳۷ رای به عنوان اعضای ششمین دوره شورای شهر کلات انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در شهر زاوین این شهرستان نیز مهدی نوروزی با هزار و ۳۷۸ رای، سعید رحمانی با هزار و ۲۶۰ رای، مصطفی ایزدی با هزار و ۲۳۱ رای، احمد رحمانی زو با هزار و ۲۱۷ رای و علی سعادتمند با هزار و ۲۱۶ رای به عنوان اعضای شورای این شهر انتخاب شدند.

فرماندار کلات گفت: از مجموع ۲۱ هزار و ۹۸۲ رای ماخوذه نیز سیدابراهیم رییسی ۱۶ هزار و ۹۵ رای، امیرحسین قاضی زاده هزار و ۳۶۷ رای، محسن رضایی هزار و ۶۹ رای و عبدالناصر همتی هزار و ۲۴ رای کسب نمودند.

وی افزود: آیات عظام سیدمحمدرضا مدرسی مصلی، عباس شاه رفعتی و غلامرضا مغیسه سه نامزد انتخابات میان‌دوره ای مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی هم به ترتیب هشت هزار و ۴۳۴ رای، چهار هزار و ۴۲۷ رای و ۲ هزار و ۲۳ رای به دست آوردند.

ناصری ادامه داد: انتخابات ۲۸ خرداد در ۳۱ شعبه در بخش مرکزی و ۲۳ شعبه در بخش زاوین شهرستان ۳۷ هزار نفری کلات برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha